ČLÁNKY A NOVINKY

 • Běháme na Čtyřce, aneb utečte od počítače do přírody


  S očekávaným postupným rozvolněním vládních opatření proti nemoci CVoviod-19 plánuje Běžecká škola Prahy 4 další lekci. Sraz je ve čtvrtek 15. dubna od 18.00 hodin opět u rybníku Labuť v Krčském lese. Není třeba se registrovat a ani nic platit.
 • Běháme na Čtyřce


  Běháme na Čtyřce i v době pandemie aneb utečte od počítače do přírody… To je nová sportovní akce městské části Praha 4, která navazuje na úspěšnou Běžeckou školu.
 • Běžeckou školu navštívil moderátor Petr Vágner


  Druhý červnový výběh Běžecké školy Prahy 4 navštívil známý moderátor Petr Vágner (CNN, Top Star). Obratem se ujal role vodiče slabozraké Martiny, která pro něj byla známá již z triatlonových závodů v Račicích.
 • Běžecká škola uvítala slabozraké a nevidomé


  K bezplatné Běžecké škole Prahy 4, která každý čtvrtek učí běhat správně a zdravě všechny zájemce, se tento čtvrtek 28. května 2020 nově připojila skupina nevidomých a slabozrakých. A bude chodit pravidelně i nadále. Role traséra (vodiče) se ujal ředitel Běžecké školy Prahy 4 Martin Dvořák.
 • Běžecká škola startuje v omezeném režimu


  Běh je dobrý nejen pro udržení a posílení kondice, nebo hubnutí, ale je to doporučovaný prostředek pro každého, kdo se potřebuje vyrovnat se stresem nebo si jen vyčistit hlavu. Proto ve čtvrtek 16. dubna 2020 obnoví Běžecká škola Prahy 4 po vynucené pauze svoji činnost, i když jen v omezeném režimu respektujícím všechna vládní nařízení nouzového stavu. Více v článku ...