Běžeckou školu navštívil moderátor Petr Vágner


Včerejší běžeckou školu Prahy 4 navštívil známý moderátor Petr Vágner (CNN, Top Star)  Obratem se ujal role vodiče slabozraké Martiny, která pro něj byla známá již z triatlonových závodů v Račicích.

Druhý červnový výběh Běžecké školy Prahy 4 navštívil známý moderátor Petr Vágner (CNN, Top Star).  Obratem se ujal role vodiče slabozraké Martiny, která pro něj byla známá již z triatlonových závodů v Račicích.

K bezplatné Běžecké škole Prahy 4, která každý čtvrtek učí běhat správně a zdravě všechny zájemce, se poslední květnový čtvrtek nově připojila skupina nevidomých a slabozrakých. A bude chodit pravidelně i nadále. Role traséra (vodiče) se poprvé ujal ředitel Běžecké školy Prahy 4 Martin Dvořák.

Kdo by si chtěl zkusit roli traséra, který nevidomým a slabozrakým při běhu pomáhá, může každý čtvrtek od 18 hodin na břehu rybníka Labuť v Krčském lese, kde s běžecká škola pravidelně v letním období schází.

Běh je dobrý nejen pro udržení a posílení kondice, nebo hubnutí, ale je to doporučovaný prostředek pro každého, kdo se potřebuje vyrovnat se stresem nebo si jen vyčistit hlavu. Běžecká škola Prahy 4 je bezplatná, účastnící se nemusí nikde registrovat, stačí jen přijít.
Zveřejněno: 12.06.2020 – Vít Drbal
Vytisknout