Běžecká škola Prahy 4


NOVINKY Z BĚŽECKÉ ŠKOLY


Lekce probíhají standardním způsobem!

(Případné další info a aktuální tipy pro vás najdete na facebooku běžecké školy)


UPOZORNĚNÍ:Místo srazu (zimní sezóna): od 3. 11. 2022 v Podolí před areálem Žlutých lázní


ARCHIV ČLÁNKŮ

123
 • Vyběhněte do nového roku s naší běžeckou školou!

  19.12.2019
  Městská část Praha 4 vás společně s Běžeckou školou Prahy 4 (B4) zve na tradiční "novoroční výběh" ze Žlutých lázní. První lednový den se od 12 hodin společně vydají na trať všichni, kteří se nenechají odradit skoro jarním počasím či následky silvestrovské noci. Více v článku ...
 • Běžecká škola Prahy 4 oslaví kulatiny

  01.02.2022
  Běžecká škola Prahy 4 oslaví kulatiny, které svědčí o její oblibě a stálém zájmu obyvatel městské části o běhání a sportování pod dohledem zkušených trenérů. Ve čtvrtek 17. února 2022 se bude konat již 400. lekce běžecké školy. Současně běžecká škola letos vstoupí do svého osmého ročníku.
 • Běháme na Čtyřce, aneb utečte od počítače do přírody

  09.04.2021
  S očekávaným postupným rozvolněním vládních opatření proti nemoci Coviod-19 plánuje Běžecká škola Prahy 4 další lekci. Sraz je ve čtvrtek 15. dubna od 18.00 hodin opět u rybníku Labuť v Krčském lese. Není třeba se registrovat a ani nic platit.
123


ÚVODNÍ ČLÁNEK - PROFIL BĚŽECKÉ ŠKOLY PRAHY 4Běžecká škola Prahy 4.jpg

Jediná akreditovaná běžecká škola v ČR
dle Českého atletického svazu je:


Běžecká škola Prahy 4!Pro každého, kdo chce začít s běháním, chce zhubnout, posílit svoji kondici, nebo se vyrovnat se stresem či si jen vyčistit hlavu, je určena bezplatná Běžecká škola Prahy 4. Je to nový projekt městské části Praha 4, jehož cílem je sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách.

Běhání prožívá svoji renesanci a věnují se mu denně miliony lidí po celém světě. Není divu, jde o nízkonákladový sport, běhat lze za každého počasí a jako doplněk je běh ideální k jiným sportovním činnostem. Do Běžecké školy Prahy 4 se mohou přihlásit výkonnostní běžci i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, notoričtí odvykači kouření, bojovníci s nadváhou a další. Organizátoři všem slibují pravidelné tréninkové konzultace i nové tréninkové trasy pro běžce, kteří už mají svoje obvyklé cesty proběhané křížem krážem.

Běžecká škola Prahy 4
Den a datum: každý čtvrtek
Čas: 18:00 hodin
Místo srazu (zimní sezóna):
od 3. 11. 2022 v Podolí před areálem Žlutých lázní
Místo srazu (letní sezóna):od 31. 3. 2022 u rybníka Labuť u Krčského lesa

Běžecká škola Prahy 4 je pro zájemce ZCELA ZDARMA!

Běžečtí odborníci nejprve příchozí rozdělí podle jejich výkonnosti, poté se všichni společně lehce protáhnou a bude následovat samotný běh po trasách, odpovídající fyzickým možnostem jednotlivých tréninkových skupin.

 

ODKAZ - Behamenactyrce.cz.jpg

 

Facebook - logo.jpg


Běžecká škola v zimovišti ve Žlutých lázních
Aktualizováno: 06.02.2023 – Vít Drbal
Vytisknout