Přehled fotogalerií


Letošní rok je v samostatném seznamu nahoře, starší fotogalerie pak již jen jako odkazy v seznamu dole (též i vlevo v menu, kde jsou i starší).

Fotogalerie roku 2020

12
 • Sociální odbor zkontroloval a vybavil lidi bez domova
  Celkem 34 speciálních balíčků pro lidi bez domova roznesli během čtvrtka 26. března 2020 po celé Praze 4 pracovníci sociálního odboru radnice. Balíčky obsahovaly zdravé svačiny z Potravinové banky, informace, jak se v současné situaci bezpečně chovat a kde se najíst, dále roušky, papírové kapesníčky a dezinfekční roztoky.
 • Děti ze ZŠ Ohradní spoluvytvářejí podobu své školy
  Základní škola Ohradní otevřela 5. března 2020 novou kavárnu s výstavní galerií, která vznikla rekonstrukcí dosavadního školního bufetu a nyní slouží nejen pro občerstvení a posezení dětí, ale i jako učební prostor nebo příjemné místo pro rodiče čekající na děti. Starostku Prahy 4 Irenu Michalcovou (ANO 2011), do jejíž gesce školství spadá , na slavnostním otevření přivítala ředitelka školy Eva Smažíková spolu s žáky školy.
 • Knihovna Jezerka nabídne kromě čtení také Atelier
  Atraktivní prostory v Nuselské ulici v domě s číslem 94, kde se klientům po desetiletí nabízely úvěry, hypotéky a další bankovní služby, se změnily v místo, kam se bude chodit za čtením, poznáním i zábavou. Prostory historického objektu Občanské záložny v Michli totiž změnily své zaměření a po rekonstrukci v nich lidé najdou moderní knihovnu, pobočku Městské knihovny v Praze (MKP), s názvem Jezerka. První návštěvníky knihovna přivítala 2. března 2020. Symbolicky na začátku Března měsíce čtenářů. Otevření knihovny, se, krom ostatních, zúčastnili i starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta MČ Praha 4 pro majetek a kulturu Michal Hroza (TOP 09), které zde provedla vedoucí pobočky Jezerka Lenka Nehasilová.
 • Senioři roztančili KC Novodvorská
  Do posledního místa zaplněné Kulturní centrum Novodvorská hostilo v úterý 25. února 2020 další pokračování velmi oblíbeného cyklu „Neseďte doma, přijďte mezi nás“, pořádaného městskou částí Praha 4 pro seniory. Na společenské akci samozřejmě nemohli chybět ani starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta Josef Svoboda.
 • Interkulturní ples vol. 2 - Celá Praha na jednom parketu
  Celá Praha na jednom parketu – tak zněla druhá část názvu Interkulturního plesu, který na Nuselské radnici za podpory městské části Praha 4 uspořádalo 20. února 2020 v prostorách historické radnice v Nuslích Integrační centrum Praha. A byla to Praha nejen celá, ale i pestrá a spojující v sobě kultury z různých koutů světa. Nad plesem převzala záštitu a osobně jej přišla podpořit starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), do jejíž gesce kromě školství spadají i národnostní menšiny.
 • Vzpomínka na básníka Petra Skarlanta
  Ve čtvrtek 13. února 2020 se na Nuselské radnici uskutečnilo literární vzpomínkové odpoledne na básníka, prozaika, dramatika a překladatele francouzské literatury Petra Skarlanta. Setkáním provázel herec Jiří Brož.
 • Praha 4 má nové stanoviště Městského kamerového systému
  Městská část Praha 4 má zcela nové stanoviště Městského kamerového systému (MKS). Nachází se na křižovatce ulic Na Strži, Olbrachtova a Jeremenkova a tvoří ho jedna otočná a jedna pevná kamera pracující ve Full HD rozlišení.
 • Koupaliště Lhotka se připravuje na letní sezónu
  V první části druhé etapy revitalizace koupaliště dojde k výstavbě dětského hřiště, umýváren, chodníku atd. Fotografie jsou z kontrolního dne - 11. 2. 2020.
12Aktualizováno: 02.01.2020 – Vít Drbal
Vytisknout