Přehled fotogalerií


Letošní rok je v samostatném seznamu nahoře, starší fotogalerie pak již jen jako odkazy v seznamu dole (též i vlevo v menu, kde jsou i starší).

Fotogalerie roku 2021

  • ZŠ Bítovská dostala od radnice novou sportovní halu
    Až se školáci ze ZŠ Bítovská v Praze 4 vrátí do své školy, přivítá je zcela nová sportovní hala, kterou pro ně nákladem 55 milionů korun vybudovala městská část. Moderně a velmi kvalitně vybudované sportovní zařízení nabídne široké sportovní příležitosti pro výuku tělocviku i volnočasové sportování. Slavnostního otevření sportovní haly se v úterý 9. února 2021 zúčastnili představitelé městské části Praha 4 a zástupci rodičovské veřejnosti.
  • Den obětí holokaustu uctila Praha 4 čištěním Stolpersteine
    Den památky obětí nacistického režimu si již tradičně připomněli zástupci radnice čištěním pamětních kostek. Takzvané kameny zmizelých jsou zasazeny do chodníků v ulicích v Podolí a v Nuslích. Na území Prahy 4 je jich již víc než deset, další přibyly loni. „Mosaznými dlaždicemi si připomínáme poslední bydliště a osudy lidí, kteří se stali oběťmi nacistického teroru a byli odvlečeni do koncentračních táborů. Tuto iniciativu na Praze 4 podporujeme a loni jsme odhalili dva nové Stolpersteine, oba v Nuslích. V dalších letech plánujeme přidat další,“ řekl 27. ledna 2021 místostarosta Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09).Aktualizováno: 27.01.2021 – Vít Drbal
Vytisknout