Přehled fotogalerií


Letošní rok je v samostatném seznamu nahoře, starší fotogalerie pak již jen jako odkazy v seznamu dole (též i vlevo v menu, kde jsou i starší).

Fotogalerie roku 2023

 • ZŠ Jílovská opět hostila šachový turnaj
  Po dvouleté přestávce, vynucené onemocněním Covid-19, proběhl 26. ledna 2023 na ZŠ Jílovská mezigenerační šachový turnaj. Letos to byl již osmý ročník. Schopnosti si zde poměřilo celkem 30 účastníků z řad žáků školy a seniorů z MČ Praha 4. Letošní ročník byl prvním, kde se celkovým vítězem turnaje stal hráč mládeže - Hynek Bludský. Ze seniorů byl pak nejúspěšnější Jiří Mojžíš. Na turnaj se přišla podívat a ceny předávala 1. místostarostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011), které má ve své gesci školství i rodinnou politiku. Vítězům i všem účastníkům radnice gratuluje ke skvělým výkonům.
 • Plastika Vazby se po restaurování vrátí zpět na fasádu ZŠ Filosofská
  V souvislosti se zateplením objektu ZŠ Filosofská, které pro tuto školu v rámci energetických úspor naplánovala MČ Praha 4, musela být v úterý 17. ledna 2023 dočasně demontována plastika Jiřího Nováka nazvaná „Vazby“. Ta byla umístěna na fasádě nad hlavním vstupem do školní budovy. Po restaurování všech 13 dílů a zhotovení nových konzolí, se plastika na školu opět vrátí. Stane se tak po dokončení zateplení celé školy.
 • Novoroční koncert na Nuselské radnici
  Koncertní sezóna 2023 byla na Nuselské radnici tradičně zahájena novoročním koncertem v úterý 10. ledna. Účinkoval Komorní orchestr HARMONIA PRAGA s dirigentem Štefanem Britvíkem, koncertním mistrem na housle Miroslavem Vilímcem a klarinetistou Adamem Bydžovským. Letošní úvodní koncert si nenechali ujít ani zástupci vedení městské části Praha 4.
 • Novoroční výběh běžecké školy
  Městská část Praha 4 společně s Běžeckou školou Prahy 4 (B4) zrealizovala tradiční "novoroční výběh" ze Žlutých lázní. První lednový den se po poledni společně vydali na trať všichni, kteří se nenechali odradit skoro jarním počasím či následky silvestrovské noci.Aktualizováno: 30.01.2023 – Vít Drbal
Vytisknout