Informační centra Úřadu městské části Praha 4

Czech POINT ANTALA STAŠKA
CzechPOINT Antala Staška .jpg
Antala Staška 2059/80b, Praha 4
(budova nového Úřadu MČ Praha 4; metro C - Budějovická)

Informační centrum NÁMĚSTÍ HRDINŮ
Informační kancelář nám. Hrdinů 3
náměstí Hrdinů 3/1634, Praha 4
(budova Centrotexu; metro C - Pražského povstání)

Informační centrum JÍLOVSKÁ
_DSC1422.jpg
Jílovská 1148/14, Praha 4
(budova pracoviště odboru správních agend)
V době od 3. 8. do 14. 8. bude toto IC z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřeno.
V této době můžete využít služeb na IC Antala Staška a IC Nám. Hrdinů.

Informační centrum HLAVNÍ
Informační kancelář Hlavní 1402
Hlavní 1402/141, Praha 4
(objekt bývalé kino Sigma)
  • V době od 27. 7. do 7. 8. 2020 bude z důvodu čerpání řádné dovolené IC uzavřeno. V této době je možné využít služeb na IC Náměstí Hrdinů a na IC Antala Staška.

Děkujeme za pochopení!

Ověřování pravosti podpisů a listin mimo úřad

Czech POINT V Praze 4

Blíže nespecifikovaný obrázek
Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál,
 tedy Czech POINT je projektem, jehož cílem je zredukovat přílišnou byrokracii ve vztahu občan – veřejná správa. V minulosti musel občan často navštívit několik úřadů k vyřízení jednoho problému. Czech POINT slouží jako asistované místo výkonu veřejné správy, umožňující komunikaci se státem prostřednictvím jednoho místa tak, aby „obíhala data, a ne občan“.

Od 1. 7. 2012 jsou spuštěny základní registry na základě zákona č.111/2009 Sb., o základních registrech v pozdějším znění. Základní registry jsou registr obyvatel (ROB), registr osob (ROS), registr práv a povinností (RPP) a registr územní identifikace adres a nemovitostí (RUIAN). Více informací o základních registrech najdete
ZDE.

O všechny níže uvedené výpisy lze požádat na pracovišti Czech POINT Antala Staška (Úřad městské části Praha 4) a také ve všech detašovaných informačních centrech Úřadu městské části Praha 4.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
Aktualizováno: 31.07.2020