• Vítání občánků na Praze 4 - AKTUÁLNĚ - hlavní článek se základními informacemi


  Vážení rodiče, Ještě jednou gratulujeme k narození vašeho děťátka. Rádi bychom jej slavnostně uvítali mezi občany MČ Praha 4. Jak se k vítání občánků přihlásit? Zde můžete elektronicky vyplnit přihlášku vašeho děťátka k obřadu vítání (přihlášku můžete vyplnit elektronicky a odeslat emailem, vlastnoruční podpis není potřeba). V současné době se "Vítání občánků na Praze 4" po koronavirové pauze opět postupně rozebíhá...
 • Noví občánci přivítaní v listopadu 2021


  V listopadu 2021 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky Kotorská a MŠ Sedlčanská za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v říjnu 2021


  V říjnu 2021 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřským školám 4 Pastelky Plamínkové 2, 4 Pastelky Sedlčanská a MŠ Přímětické za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v září 2021


  V září 2021 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky Plamínkové 2 za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v červnu 2021


  V červnu 2021 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřským školám 4 Pastelky Sedlčanská a 4 Pastelky Plamínkové 2 za krásná vystoupení.
 • Obřady "Vítání občánků" budou obnoveny na konci června


  Obřady vítání občánků budou obnoveny ve dvou termínech na konci června 2021. Prosíme o trpělivost, téměř rok byly obřady pozastaveny a zájemců je mnoho. Postupně budeme volné termíny nabízet rodičům přihlášených dětí. Další obřady proběhnou v září, přes letní prázdniny vítání neprobíhá. V případě jakýkoliv dotazů se neváhejte obrátit na vitaniobcanku@praha4.cz .
 • Noví občánci přivítaní v říjnu 2020


  V říjnu 2020 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky - Sedlčanská 14 za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v září 2020


  V září 2020 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky - Plamínkové 2 za krásná vystoupení.
 • Vítání občánků od září


  Vážení rodiče, obřady Vítání občánků budou obnoveny od září. V rámci nařízení Vlády ČR byly tyto ceremoniály pozastaveny, a to od března letošního roku. Rodičům dětí ze zrušených Vítání byly zaslány náhradní termíny mailem. Ti mají přednostní právo na výběr termínu. Poté budou informováni další rodiče. Více v článku ...
 • Březnové vítání občánků se ruší


  Upozorňujeme rodiče, že jsou s okamžitou platností ZRUŠENY všechny březnové termíny VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ. Jedná se o zdravotně-bezpečnostní opatření v rámci prevence rozšíření nového koronaviru (COVID-19) na území České republiky. Podrobnosti v článku ...