Další nabídky aktivit pro seniory


Tato rubrika je určena všem aktivním seniorům. Budou zde nabízeny zajímavé aktivity pro seniory, které připravují různé spolky, nadační fondy či organizace, zaměřující se na práci s danou cílovou skupinou. Snahou této rubriky je nabídnout našim seniorům další informace pro naplnění jejich volného času.

AKTUALITY

 • Chcete blíže poznat tržnici SAPA?


  V rámci projektu "Žijeme na čtyřce společně 2021" a ve spolupráci s neziskovou organizací INFO-DRÁČEK, z.s. pořádá MČ Praha 4 komentované prohlídky areálu tržnice SAPA. Akce je určena obyvatelům MČ Praha 4 ve všech věkových kategoriích. Místa jsou stále volná, přihlaste se i Vy a vyrazte vstříc novým zážitkům a chutím. Součástí akce je i drobný workshop a ochutnávka vietnamské kuchyně.
 • Nordic Walking pro seniory a 50+ opět přicházejí


  Bezplatné lekce Nordic Walking pro seniory a osoby 50+ se po koronavirové pauze vracejí. Těšit se na ně můžete každé úterý od 14:00 hod. (mimo svátky) od 1. 6. do 26. 10. 2021. Sraz je vždy cca 10 minut před zahájením na parkovišti Restaurace U Labutě pod Thomayerovou nemocnicí v Krči. Příchozí budou rozděleni do dvou výkonostních skupin a na lekci bude možnost bezplatného zapůjčení holí. Více na plakátku ...
 • Nejen online programy pro seniory – červnová nabídka aktivit


  Organizace Právě Teď! o.p.s., která nabízí aktivizační činnosti pro seniory každého věku, připravila pestrou červnovou nabídku online aktivit. Tentokrát obohacenou o aktivity „na živo“. Využijte i vy možnosti obohatit program všedního dne, třeba o nové vědomosti!
 • Nabídka online kurzů a podpůrných skupin pro pečující o své blízké


  Tato nabídka není přímo určená pro seniory, ale mohlo by jim pomoci. Třeba jen tím, že o ní řeknou dále. Projekt Pečuj doma přichází s nabídkou online kurzů a podpůrných skupin pro pečující o své blízké (rodiče, prarodiče, o děti s postižením atd.) nebo se na tuto možnost chtějí připravit. Tyto aktivity jsou zdarma a lze se k nim připojit přímo z pohodlí domova.

ARCHIV ČLÁNKŮ


Vloženo: 05.09.2014   |   Aktualizováno: 08.04.2021
Vytisknout