12
 • Výluka vody v srpnu 2021 - 33. kalendářní týden


  Pražské vodovody a kanalizace plánují na čtvrtek 19. srpna 2021 od 08:00 hod. do 16:00 hod. omezení dodávek vody v Braníku a Hodkovičkách. Důvodem je provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. Podrobnosti v článku ...
 • Výluka vody v květnu 2021 - 21. kalendářní týden


  Pražské vodovody a kanalizace plánují na úterý 25. května 2021 od 08:00 hod. do 16:00 hod. omezení dodávek vody v Braníku. Důvodem je provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. Podrobnosti v článku ...
 • Výluka vody v dubnu 2021 - 16. kalendářní týden


  Pražské vodovody a kanalizace plánují na středu 21. dubna 2021 od 08:00 hod. do 22:00 hod. omezení dodávek vody v Nuslích. Důvodem je provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. Podrobnosti v článku ...
 • Výluka vody v dubnu 2021 - 15. kalendářní týden


  Pražské vodovody a kanalizace plánují na čtvrtek 15. dubna 2021 od 08:00 hod. do 15:00 hod. omezení dodávek vody v Braníku. Důvodem je provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací. Podrobnosti v článku ...
 • PVK zpřísňují opatření v boji s koronavirem


  Pražské vodovody a kanalizace (PVK) oznámily, že v reakci na zhoršující se epidemickou situaci zpřísňují vlastní bezpečnostní opatření, aby i v této situaci byla společnost schopna plně zajistit úpravu a distribuci pitné vody a čištění odpadních vod. Pražané se nemusejí o kvalitu pitné vody obávat, tu PVK stoprocentně garantují.
 • PVK kvůli silným mrazům vyzývají k ochraně vodoměrů


  S nástupem teplot hluboko pod bodem mrazu, které nyní panují i v hlavním městě a jež zřejmě ještě několik dní potrvají, Pražské vodovody a kanalizace (PVK) vyzývají své zákazníky k zabezpečení vodoměrů před mrazem. Pokud totiž dojde k poškození vodoměru vinou špatné ochrany, musí si zákazník náklady na jeho výměnu hradit sám.
 • Olej nepatří do kanalizace, ale do speciálních nádob


  Použitý olej či tuk včetně sádla patří do plastových uzavíratelných lahví a následně do speciálních kontejnerů umístěných v ulicích, nebo do sběrných dvorů. Nikoli do kanalizace, kde způsobuje velké problémy. Pražské vodovody a kanalizace proto opět varují, aby lidé tuk po smažení štědrovečerního kapra či řízku do odpadu nevylévali. Tuk v kanalizaci ztuhne a zanáší potrubí, což způsobuje jeho nižší průtočnost a v krajním případě i ucpání.
 • Výluka vody ve třetí listopadové dekádě - 48. TÝDEN


  Pražské vodovody a kanalizace (PVK) plánují na úterý 24. listopadu 2020 od 08:00 hod. do 15:00 hod. omezení dodávek vody v Braníku. Důvodem je provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.
 • PVK uzavřely dočasně zákaznické centrum v Dykově ulici


  Pražské vodovody a kanalizace oznámily, že od čtvrtka 22. října 2020 až do odvolání uzavírají Zákaznické centrum v Dykově ulici. Děje se ta v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace ve výskytu nemoci COVID-19. Zákaznické centrum bude všechny svoje služby poskytovat i nadále, ale pouze v bezkontaktním režimu.
 • Výluka vody ve druhé polovině října – 43. TÝDEN


  Pražské vodovody a kanalizace plánují na úterý 20. října 2020 od 08:00 hod. do 15:00 hod. omezení dodávek vody na Lhotce. Důvodem je provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.
12