Rozebíhají se podzimní kurzy - Kurzy sociokulturní orientace

Kurzy sociokulturní orientace - Ve spolupráci s Centrem pro integraci cizinců, o. p. s opět plánujeme organizaci tří kurzů sociokulturní orientace pro cizince. Cílem těchto seminářů je seznámit cizince s mírně pokročilou i pokročilou znalostí češtiny s českými reáliemi, kulturními a sociálními zvyklostmi typickými pro české prostředí.

• Geografie ČR: čtvrtek 1. 10. 17:45 – 20:00
  • Česká kultura: čtvrtek 22. 10. 17:45 – 20:00
  • (Ne)spisovná čeština: čtvrtek 12. 11. 17:45 – 20:00

Na akci je nutná registrace, kapacita je omezená.

Rozebíhají se podzimní kurzy - Kurz sociokulturní orientace - Geografie ČR, Česká kultura, (Ne)spisovná čeština
Ve spolupráci s Centrem pro integraci cizinců, o. p. s opět plánujeme organizaci tří kurzů sociokulturní orientace pro cizince. Cílem těchto seminářů je seznámit cizince s mírně pokročilou i pokročilou znalostí češtiny s českými reáliemi, kulturními a sociálními zvyklostmi typickými pro české prostředí. Obsah seminářů pokrývá mimo jiné zkoušku z reálií pro získání českého občanství. Kromě toho zábavnou formou seznamuje cizince s českým prostředím.
•	(Ne)spisovná čeština:   čtvrtek 12. 11.   17:45 – 20:00
Prezentace proběhnou ve výukovém centru organizace CIC Nová půda na adrese Karlínské náměstí 7 na Praze 8. Pro děti bude v době prezentace zajištěn program v rámci Dětského klubu. Na akci je nutná registrace, kapacita je omezená.
•	(Ne)spisovná čeština:   čtvrtek 12. 11.   17:45 – 20:00

Po rozkliknutí obrázku se vám otevře čitelný soubor PDF.

Aktualizováno: 27.09.2020 – Vít Drbal