123
 • Ohlédnutí za úspěšným projektem „Žijeme na čtyřce společně 2020!“


  Ve středu 16. prosince 2020 od 17:00 hodin se diváci v on-line vysílání mohli těšit na akci s názvem "Sejdeme se na Nuselské" k ukončení projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“! Čekal na ně velmi bohatý multikulturní program, během kterého se představily jednotlivé projekty, které se v rámci celého roku realizovaly. A my vám nyní přinášíme záznam z této akce.
 • Podívejte se na dokument: V rytmu salsy


  Akce „V rytmu salsy“ měla původně proběhnout 22. 10. 2020 v prostoru Nuselské radnice, Praha 4. Z důvodu koronavirové epidemie musel být plánovaný termín posunut nejprve na dobu neurčitou a pak byla akce realizována jako živé on-line vysílání. nyní zde přinášíme záznam.
 • Sejdeme se na Nuselské - 2020


  Zveme vás na tradiční setkání k ukončení projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“.
 • Komunitní stolování s InBází


  Městská Část Prahy 4 a organizace InBáze pořádali dva on-line workshopy v rámci projektu „Žijeme na čtyřce společně 2020“ na integraci cizinců, spolufinancovaného Ministerstvem vnitra ČR. Šlo o akce s názvem „Příprava tradičních závitků z listů vinné révy“ a „Vaříme vareniky“.
 • Workshopy vaření na školách


  Městská část Praha 4 a InBáze, z. s. pořádají Workshopy vaření na školách, zaměřené na Ukrajinu a Jakutsko. Vzhledem k aktuální epidemické situaci se organizátoři rozhodli uspořádat workshop vaření pro žáky v on-line prostoru přes aplikace ZOOM.
 • Komunitní stolování pro veřejnost on-line aneb Vareniky sladké a slané (Ukrajina)


  Praha 4 a InBáze, z. s. pořádají dne 27. 11. 2020 od 17:00 workshop přípravy "vareniků" sladkých i slaných (Ukrajina). Vzhledem k aktuální epidemické situaci se organizátoři rozhodli uspořádat akci on-line přes aplikace ZOOM.
 • V rytmu salsy on-line!


  Nově přicházíme s živým on-line vysíláním, díky kterému si budete moci vychutnat tento pestrý zážitek v pohodlí a bezpečí domova. Aktivita proběhne jako multikulturní večer, který se ponese v rytmu salsy. Datum konání: středa 25. 11. 2020 od 19:00h. Více v článku ...
 • Komunitní stolování pro veřejnost - tentokráte on-line


  Praha 4 a InBáze, z. s. pořádají dne 14. 11. 2020 od 13:00 ON-LINE workshop přípravy závitků z vinných listů (Azerbaijan). Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci jsme se rozhodli uspořádat akci on-line přes aplikace ZOOM.
 • Taneční workshop v Rytmu Salsy se odkládá


  Ač neradi, museli jsme kvůli aktuálnímu nařízení vlády, reagujícímu na pandemii nového typu koronaviru, zrušit taneční workshop, který se měl konat večer 22 října 2020 v prostorách Nuselské radnice. Vzhledem k velkému i zájmu ale doufáme, že jakmile se situace uklidní, budeme moci akci, jejíž součástí měla být nejen výuka salsy, ale také výstava Na vlnách Karibiku či ochutnávka latinskoamerických jídel, uspořádat.
 • Poznejme Vietnam – pozvánka na přednášku


  Přednáška „Poznejme Vietnam“ navazuje na projekt, který se realizoval v roce 2019. Praktická přednáška netradiční formou je určena zejména pro cílovou skupinu děti a žáci. Cílem je seznámení se s vnímáním českého prostředí vietnamskými dětmi a s možnostmi řešení mezních situací chování ve školním zařízení. Posluchači přednášek se blíže seznámí s asijskými zvyky, které lze dobře využít i v Evropě.
123