• Den zdraví se STOBEM se blíží


  Již tradiční oblíbená akce společnosti STOB (Stop Obezitě) proběhne letos 23. října 2021 od 10.00 do 18.00 v prostorách konferenčního centra City (v bezprostřední blízkosti metra C Pankrác). Těšit se můžete na den plný pohybu, dobrého jídla, odborného poradenství, zajímavých workshopů a rozhovorů s odborníky. Více na odkazu ...
 • Pietní akt u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu


  Městská část Praha 4 zve občany na pietní akt u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu, který se uskuteční dne 27. října 2021 ve 12 hodin u Pomníku tří odbojů na náměstí Generála Kutlvašra.
 • Poslední lístky na podzimní koncert na Nuselské radnici: Dvořákovo klavírní kvarteto


  Ještě máte možnost zakoupit poslední vstupenky na tradiční podzimní koncert na pobočce Czech POINT v budově úřadu MČ Praha 4 na Antala Staška u Budějovické. Dvořákovo klavírní kvarteto zahraje na Nuselské radnici ve čtvrtek 14. října 2021 od 17 hodin. Plakátek na odkazu ...
 • Koupaliště Lhotka ukončí s koncem prázdnin sezónu


  Provozovatel biotopového koupaliště na Lhotce oznámil, že k 31. srpnu 2021 ukončí z technických důvodů letošní koupací sezónu. Přírodní areál koupaliště přivítá své návštěvníky opět v létě 2022.
 • Festival bloumající veřejnosti HABROVKA


  Devatenáctý ročník oblébeného festivalu se bude konat 20. a 21. srpna 2021 na zahradě kostela sv. Františka z Assisi v Praze 4 – Krči. Tuto akci podpořila dotací městská část Praha 4. Další info a program v článku...
 • Festival Open House Praha 2021 opět otevře budovy v Praze 4


  Letošní v pořadí již 7. ročník festival Open House Praha zpřístupní o víkendu 7. a 8. srpna 2021 zdarma veřejnosti 80 budov a zajímavých prostorů v deseti městských částech. V Praze 4 bude otevřeno sedm budov a objektů v Michli a v Nuslích. Na prohlídky se není třeba registrovat.
 • Sportovní den pro mateřské školky s Eagles Praha


  Akce pro děti z mateřských škol, která se, z důvodu přetrvávající koronavirové situace, přesunula z baseballového hřiště sportovního areálu Eagles Praha na zahrady školek, proběhla tentokrát 16. 6. 2021 v Mateřské škole Matěchova.
 • Koupaliště Lhotka otevře v polovině června


  Letošní koupací sezónu zahájí biotopové koupaliště na Lhotce pravděpodobně v sobotu 12. června 2021. Maximální kapacita koupaliště je 1000 osob, avšak počet návštěvníků může být snížen podle aktuálních opatření vlády, podobně jako může být upraven pohyb po areálu a přístup do šaten a vnitřních sprch. Ceník vstupného se nemění.
 • PesFest – báječný den pro psa a jeho rodinu


  Všichni „pejskomilové“ se sejdou 5. září 2021 v parku Na Pankráci na již osmém ročníku PesFestu, celodenním festivalu věnovanému čtyřnohým společníkům. Od 11:30 hod. začíná nabitý program. Čekají vás psí vystoupení a komentované ukázky, agility park, psí poradny, oblíbené psí soutěže a samozřejmě vyhlášení sympaťáka PesFestu 2021. Pro malé dvounohé účastníky akce bude připraven dětský koutek. V letošním roce se můžete opět těšit na skvělého moderátora Miroslava Konvalinu.
 • Nuselské pivní slavnosti 2021


  V sobotu 2. října 2021 v parku Jezerka, hned před divadlem Na Jezerce, proběhne minifestival piva a dobré hudby. Na příjemné odpoledne a večer vás zve víc než desítka známých i méně známějších minipivovarů.