• Od března budou pokračovat stavební práce na komunikaci Chodovská


  Technická správa komunikací (TSK) zahájí v pondělí 1. března 2021 další práce na komunikaci Chodovská, které byly přerušeny zimní přestávkou. Stavba potrvá do 15. června 2021. Jedná se o pokračování akce „Chodovská, Praha 4, úsek U Plynárny – Jižní spojka“ zahájené v roce 2020, ve které proběhly opravy přípojek uličních vpustí a zároveň byly opraveny autobusové zastávky.
 • V sobotu 21. ledna 2021 omezí Želetavskou natáčení reklamy


  Z důvodu natáčení reklamy v ulici Želetavská bude tato v úseku od ulice U pomníku k vjezdu do podzemních garáží objektu č. 1525/1 (budova Philadelphia) v sobotu dne 23. 1. 2020 uzavřena. Objížďka bude vedena ulicí Vyskočilovou.
 • POZOR: tři uzávěry z Jižní spojky ještě do Vánoc


  Ve čtvrtek 26. listopadu 2020 začaly stavební práce na rampě Chodovská a podle informací Technické správy komunikací (TSK) by měly trvat do 4. prosince 2020. Tím ale problémy pro řidiče na Jižní spojce zdaleka neskončí. Od pondělí 30. listopadu do pátku 4. prosince 2020 uzavře TSK druhou sjízdnou a nájezdovou rampu z Jižní spojky, a to do ulice V Podzámčí. Do třetice začnou opravy také na rampě Modřanská, kde je předpokládaný termín uzávěry od 12. prosince do 17. prosince 2020.
 • Stavební práce na třech rampách z Jižní spojky omezí provoz


  Technická správa komunikací (TSK) zahájila v pondělí 23. listopadu 2020 přípravné práce, které předcházejí vlastním stavebním pracem, na rampě Jižní spojka – Chodovská. Tyto práce probíhaly bez dopravního omezení a mají skončit dnes, tj. ve středu 25. listopadu 2020. Navazovat pak budou práce s omezením provozu. Více v článku ...
 • Končí první etapa rekonstrukce Branické ulice


  Technická správa komunikací hlavního města Prahy (TSK) ve spolupráci s městskou částí Praha 4 dokončuje první etapu rekonstrukce Branické ulice. Ta zahrnovala úsek od ulice Ke Krči po křižovatku ulic Branická a Jiskrova. Druhá etapa, od ulice Jiskrova po Branické náměstí, začne příští rok na jaře. Stavba probíhá po malých úsecích, aby snížení životního komfortu místních obyvatel bylo co nejmenší.
 • UPOZORNĚNÍ - Dopravní omezení v Libušské bude zřejmě již jen v pondělí 26. října 2020


  V Libušské ulici nedaleko prodejny Lidl porušila spodní voda izolaci topného potrubí. V předchozích dnech zde proto bylo položeno provizorní potrubí s tím, že v době prací byl omezen provoz a v místě byla částečná uzavírka vozovky. Poslední etapa nyní na motoristy čeká zřejmě v pondělí 26. října 2020, kdy dojde k pokládce asfaltu. Sledujte proto dopravní značení a projíždějte danou oblastí opatrně.
 • Želetavská bude částečně uzavřená


  Z důvodu provádění stavebních prací (oprava poz. komunikace) bude uzavřen provoz v ul. Želetavské pro směr Jemnická – U pomníku. Pro opačný směr jízdy není žádné dopravní omezení. Objížďka je vedena ul. Vyskočilovou.
 • Oprava pilíře Barrandovského mostu částečně omezí provoz


  Od úterý 29. září 2020 je omezen provoz v ulici Modřanská v úseku pod Barrandovským mostem. Důvodem je zahájení 1. etapy rekonstrukce – sanace spodní stavby Barrandovského mostu.
 • Uzavírka ulice U Michelského mlýna


  V termínu 21.09.2020 – 11.10.2020 bude z důvodu provádění výkopu pro zřízení kanalizační přípojky uzavřena místní komunikace v ul. U michelského mlýna (v místě proti ústí - lávce - ul. Na kolejním statku). Objížďka je vedena ul. Nuselská, Michelská a je vyznačena i pro cyklisty.
 • Velká rekonstrukce tramvajové trati začíná


  V sobotu 19. září 2020 začne rekonstrukce tramvajové trati v ulicích Na Veselí, Soudní a obnova tramvajové trati v ulicích Na Pankráci mezi ulicí Na Veselí a Hvězdovou. Potrvá do 27. listopadu 2020. Tramvajový provoz se obnoví o den později. Rekonstrukce sebou přinese nezbytné dočasné omezení MHD, osobní dopravy, parkování i pohybu pro pěší. Investorem stavby je Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP).