123
 • Stavební práce v parku Jezerka


  Informujeme naše obyvatele a návštěvníky městské části Praha 4 o omezeních v parku Jezerka, které souvisí se zahájením rekonstrukčních prací. V následujících měsících zde bude probíhat rekonstrukce altánu a opěrné zdi v prostoru před Divadlem Na Jezerce. Proto bude v této části parku částečně uzavřena páteřní pěší komunikace, která bude nahrazena provizorním chodníkem.
 • Část Ohradní ulice projde rekonstrukcí


  Technická správa komunikací zahájila v úterý 1. října 2019 opravu vozovky a přilehlých komunikací pro pěší v ulici Ohradní. V jejím průběhu odstraní defekty, výškové poklesy a propady komunikace, které jsou v některých místech až 30 cm hluboké. Práce potrvají až do 31. srpna 2020 a vzhledem k množství oprav je rekonstrukce rozdělena do jednotlivých etap s omezením provozu v konkrétních úsecích. Více na odkazu...
 • Nové a probíhající uzavírky komunikací na Praze 4


  V srpnu 2019 vzniknou nová nebo budou pokračovat stávající omezení provozu na některých komunikacích či jejich částech. Jde o ulice: Malovická, Nad vinným potokem a Jihlavská. Detaily v článku...
 • V červenci čekají řidiče na Jižní spojce rozsáhlá omezení


  Technická správa komunikací (TSK) začne na počátku července práce na několika místech na Jižní spojce ve směru na Štěrboholy. Omezení začnou 2. července 2019 a postupně budou sahat od Spořilova až po Lanový most. Více v článku.
 • Táborskou a její okolí čeká o prázdninách velké dopravní omezení


  Pokračující obnova vodovodní sítě a kanalizačních řadů v Táborské ulici v Nuslích vstoupí o letních prázdninách do fáze, která se výrazně dotkne jak místních obyvatel, tak třeba i projíždějících řidičů. Dojde totiž k uzavření částí ulic Petra Rezka a Lounských v místech, kde se napojují na Táborskou. Ta sice zůstane průjezdná pro MHD i individuální automobilovou dopravu, ale vedena bude v některých místech jen v režimu 1+1 pruh po tramvajovém tělese.
 • Rekonstrukce plynovodu v Chodovské ulici pokračuje


  Pražská plynárenská Distribuce, a.s. nám sdělila, že od 22. června 2019 zahájila další etapu výměny páteřního plynovodu v ulici Chodovská ve směru z centra na D1, konkrétně v úseku od Kauflandu ke křížení s Jižní spojkou. Plynovod je uložen v tělese ulice a dokončení prací této etapy plánuje Pražská plynárenská do 31. října letošního roku.
 • Ulici Ve studeném omezí výkopy


  Z důvodů provádění výkopových prací pro obnovu vodovodního řadu bude v době od 17. 6. 2019 do 18. 8. 2019 provedena uzavírka komunikace Ve studeném v Praze 4. Dodavatelem prací je firma STAMET, s.r.o. - odpovědná osoba pan Veber - tel. 602 208 586
 • Uzavírka MK Magistrů


  V termínu 17. 5. 2019 – 30. 6. 2019 je uzavřena místní komunikace v ul. Magistrů (úsek Nad vinným potokem – Týmlova) z důvodu obnovy vodovodního řadu.
 • Oprava Vídeňské ulice se dotkne také obyvatel Prahy 4


  Připravovaná oprava ulice Vídeňská v úseku Dobronická – K Zeleným domkům se v termínu od 4. června do 30. srpna 2019 dotkne také obyvatel Prahy 4. Konkrétně dojde k omezení provozu na Vídeňské ulici a bude nutné vést autobusy MHD a další dopravu po tuto dobu po objízdných trasách. Objízdná trasa povede přes Zálesí – Štúrova. Více v článku...
 • Rekonstrukce vodovodu a kanalizace v Táborské


  V pondělí 13. 5. 2019 začala rekonstrukce vodovodního řadu a kanalizace v Táborské ulici. Podle sdělení zhotovitele, společnosti Metrostav, potrvá do 30. 9. 2019. Dočasně tak zkomplikuje provoz v této části Prahy 4. Průjezdnost pro automobilovou dopravu by však měla být zachována, i když doprava bude vedena po tramvajovém tělese. Povolení k výkopovým pracím vydal Odbor pozemních komunikací a drah Magistrátu hlavního města Prahy. Omlouváme se všem uživatelm komunikace za její ztížené užívání.
123