123
 • Výkopové práce uzavřou ulici Nad Lomem v Braníku


  V době od 25. 11. 2019 do 4. 12. 2019 bude z důvodů provádění výkopových prací uzavřena MK Nad Lomem v Praze 4 - Braníku. Zhotovitel fa. VODASTOP CZ s.r.o., odpovědná osoba T. Kudrna 603 298 131
 • Táborskou před nám. Hrdinů čeká týdenní omezení


  Od 18. do 24. listopadu 2019 bude omezen provoz na komunikaci Táborská v Praze 4. Důvodem je rekonstrukce kanalizace. Doprava ve směru Pankrác bude v úseku Lounských – náměstí Hrdinů vedena jedním jízdním pruhem po tramvajovém tělese. Investorem rekonstrukce je Pražská vodohospodářská společnost, a.s., zhotovitelem spol. Metrostav, a.s. Prahu 4 o tom informoval 13. 11. 2019 pražský magistrát.
 • Část Dvorecké ulice bude uzavřena


  Z důvodů opravy povrchu komunikace Dvorecká bude provedena uzavírka v době od 21. 11. 2019 – 30. 11. 2019 v úseku od křižovatky s ul. Nad Cihelnou ke křižovatce s ul. Pod Pekařkou. Zhotovitelem je firma Skanska a.s. a odpovědným pracovníkem pan Procházka - tel. 737 257 409 .
 • Modřanská v úseku Branický most – Branická prochází postupnou rekonstrukcí


  V pondělí 4. listopadu 2019 zahájila Technická správa komunikací (TSK) souvislou údržbu ulice Modřanská v úseku Branický most – Branická. Vzhledem k rozsahu prací je stavba rozdělena na několik etap. První, v roce 2019, bude probíhat od 4. 11. 2019 do 3. 12. 2019 a to v úseku Branický most před autobusovou zastávku Nádraží Braník. Více na odkazu ..
 • Plánovanou uzavírku tunelů Lochkov a Cholupice na Pražském okruhu pocítí i Praha 4


  Od soboty 26. 10. 2019 21:00 do neděle 27. 10. 2019 09:00 budou v tunelech Lochkov a Cholupice probíhat práce vyžadující úplnou uzavírku obou tunelů a souvisejících úseků Pražského okruhu - dálnice DO - v úseku mezi MUK Vestec (exit 3) a MUK Lochkov (exit 15). Objízdné trasy se dotknou i území MČ Praha 4, především Jižní spojky.
 • Stavební práce v parku Jezerka


  Informujeme naše obyvatele a návštěvníky městské části Praha 4 o omezeních v parku Jezerka, které souvisí se zahájením rekonstrukčních prací. V následujících měsících zde bude probíhat rekonstrukce altánu a opěrné zdi v prostoru před Divadlem Na Jezerce. Proto bude v této části parku částečně uzavřena páteřní pěší komunikace, která bude nahrazena provizorním chodníkem.
 • Část Ohradní ulice projde rekonstrukcí


  Technická správa komunikací zahájila v úterý 1. října 2019 opravu vozovky a přilehlých komunikací pro pěší v ulici Ohradní. V jejím průběhu odstraní defekty, výškové poklesy a propady komunikace, které jsou v některých místech až 30 cm hluboké. Práce potrvají až do 31. srpna 2020 a vzhledem k množství oprav je rekonstrukce rozdělena do jednotlivých etap s omezením provozu v konkrétních úsecích. Více na odkazu...
 • Nové a probíhající uzavírky komunikací na Praze 4


  V srpnu 2019 vzniknou nová nebo budou pokračovat stávající omezení provozu na některých komunikacích či jejich částech. Jde o ulice: Malovická, Nad vinným potokem a Jihlavská. Detaily v článku...
 • V červenci čekají řidiče na Jižní spojce rozsáhlá omezení


  Technická správa komunikací (TSK) začne na počátku července práce na několika místech na Jižní spojce ve směru na Štěrboholy. Omezení začnou 2. července 2019 a postupně budou sahat od Spořilova až po Lanový most. Více v článku.
 • Táborskou a její okolí čeká o prázdninách velké dopravní omezení


  Pokračující obnova vodovodní sítě a kanalizačních řadů v Táborské ulici v Nuslích vstoupí o letních prázdninách do fáze, která se výrazně dotkne jak místních obyvatel, tak třeba i projíždějících řidičů. Dojde totiž k uzavření částí ulic Petra Rezka a Lounských v místech, kde se napojují na Táborskou. Ta sice zůstane průjezdná pro MHD i individuální automobilovou dopravu, ale vedena bude v některých místech jen v režimu 1+1 pruh po tramvajovém tělese.
123