„Tempo v tempu“ bude i letos!


Díky uvolnění vládních opatření vynucených bojem proti koronaviru se mohou konat alespoň některé tradiční akce určené malým sportovcům. Patří mezi ně i fotbalové soutěžení „Tempo v tempu“, které je určeno pro děti od 4 do 12 let. Letos se uskuteční již po devatenácté. Ve sportovním areálu v ulici Ve Lhotce se koná ve středu 2. června od 17 hodin a v neděli 6. června od 18 hodin.

"Již loni jsme z důvodů pandemie museli opustit květnový termín a akci jsme posunuli až na červen. Takže letos to vlastně již není nic nového. A jsme moc rádi, že akci pro děti můžeme opět uspořádat, protože dobře víme, jak jim pohyb chybí. Věříme, že malí fotbalisté budou nedočkaví a přijdou si k nám zasportovat," vysvětluje Jaroslav Teplan, vedoucí trenér sportovního střediska mládeže, které na Tempu funguje již několik let.

V průběhu předchozích ročníků Tempo v tempu otevřelo dveře k pravidelnému sportování stovkám dětí. I díky tomu je lhotecký klub co do počtu malých sportovců jedním z největších fotbalových klubů v republice. "Akce slouží ke sportování, k seznámení s prostředím v FC Tempo Praha i jako nábor pro děti, kterým by jedno odpoledne nestačilo," doplňuje Jaroslav Teplan.

K účasti na akci stačí málo: sportovní oblečení a chuť si hrát. Bližší informace o akce „Tempo v tempu“, o sportovní činnosti partnerského klubu AC Sparta Praha ze Lhotky i o letních fotbalových kempech pořádaných na Tempu lze získat na www.fctempo.cz .

Plakatek_TvT_2021Vytisknout