Praha 4 rozsvítila svůj vánoční strom

Starosta Ondřej Kubín (ODS) a 1. místostarostka Irena Michalcová (ANO 2011) rozsvítili v pondělí za účasti dalších členů Rady městské části Praha 4 vánoční strom u budovy úřadu v ulici Antala Staška.

„Jsem rád, že po dvou letech protikoronavirových opatření jsme konečně mohli rozsvítit náš vánoční strom bez roušek a respirátorů,“ uvedl starosta Ondřej Kubín. „Bohužel ani tento rok není tak docela bez problémů. Ty letošní způsobila agrese Ruska proti Ukrajině, ale věřím, že je společně překonáme a v novém roce 2023 se nám všem bude dařit lépe. Přeji všem co nejklidnější předvánoční čas a šťastné Vánoce.“

Starosta Ondřej Kubín (ODS) a 1. místostarostka Irena Michalcová (ANO 2011) rozsvítili v pondělí 28. listopadu 2022 za účasti dalších členů Rady městské části Praha 4 vánoční strom u budovy úřadu v ulici Antala Staška. Letos se této akce zúčastnili rovněž členové Svazu bojovníků a svobodu a Československé obce legionářské, Sdružení bývalých politických vězňů ČR, Spolek bývalých příslušníků PTP a Vojenského sdružení rehabilitovaných.

Aktualizováno: 29.11.2022 – Vít Drbal