PesFest – báječný den pro psa a jeho rodinu


PesFest 2021 - leták

Všichni „pejskomilové“ se sejdou 5. září v parku Na Pankráci na již osmém ročníku PesFestu, celodenním festivalu věnovanému čtyřnohým společníkům. Od 11.30 hodin začíná nabitý program. Čekají vás psí vystoupení a komentované ukázky, agility park, psí poradny, oblíbené psí soutěže a samozřejmě vyhlášení sympaťáka PesFestu 2021.

Pro malé dvounohé účastníky akce bude připraven dětský koutek. V letošním roce se můžete opět těšit na skvělého moderátora Miroslava Konvalinu.

„PesFest jsme se snažili připravit tak, aby byl zajímavý i pro ty, kdo psa nemají. Aby byl tento den setkáním nás všech, a společně jsme si ho užili. Program je připraven pro velké i malé návštěvníky, totéž platí rovněž pro psí plemena. Například každý příchozí si může s vlastním psem vyzkoušet agility překážky,“ uvedla zastupitelka Prahy 4 a zakladatelka PesFestu Lucie Michková (ODS).

Na ploše parku se dále představí neziskové organizace, starající se o opouštěné či týrané psy. Návštěvníci budou moci některá zvířata přímo na místě adoptovat, nebo si alespoň zakoupit drobné suvenýry s fotkami útulkových pejsků. Nebude chybět ani prodej zvířecích potřeb, k dostání budou psí i kočičí pamlsky, obojky, vodítka apod.

aPŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM DNE:PesFest 2021 - program z FB

Vytisknout