Nezapomeňte si včas prodloužit parkovací oprávnění


Připomínáme našim občanům možnost prodloužit si parkovací oprávnění pro zóny placeného stání na území městské části Praha 4 již tři měsíce před skončením jejich platnosti. Doporučujeme, aby občané tento krok neodkládali na poslední dny a prodloužení si vyřídili co nejdříve, čímž se vyhnou případnému čekání ve frontách.

Prodloužit parkovací oprávnění můžete osobně na pracovišti výdejny parkovacích oprávnění na adrese:

Jílovská 1148/14, Praha 4 – Braník.

Parkovací oprávnění není tento rok možné vyřídit na pracovištích úřadu Antala Staška, nám. Hrdinů a Táborská!

Máte-li založeny Osobní stránky uživatele ( www.parkujvklidu.cz ), můžete parkovací oprávnění prodloužit online jejich prostřednictvím bez nutnosti osobní návštěvy výdejny - žadatel o prodloužení vyplní čestné prohlášení, kterým stvrdí, že všechny údaje, které při registraci na výdejně poskytl, jsou platné, to si následně vytiskne a podepíše. Takto podepsané čestné prohlášení žadatel naskenuje či vyfotografuje a následně nahraje do systému jako přílohu žádosti o prodloužení. Žádost mu posléze bude schválena pracovníkem výdejny.

Provozní doba pracoviště Jílovská:
 Po: 8 - 12 hod.
 13 - 18 hod.
 Út: 8 - 12 hod. 13 - 16 hod.
 St: 8 - 12 hod. 13 - 18 hod.
 Čt: 8 - 12 hod. 13 - 16 hod.
 Pá: 8 - 13 hod. 

UPOZORNĚNÍ:
Dne 18. 2. 2020 bude z provozních důvodů otevřena výdejna parkovacích oprávnění pro zóny placeného stání na detašovaném pracovišti Jílovská pouze v době od 14:00 do 16:00 hod. Děkujeme za pochopení!
Zveřejněno: 17.04.2019 – Vít Drbal
Vytisknout