Letošního Lhoteckého běhu se zúčastnilo přes 160 závodníků


Na hřišti FC TEMPO a v blízkém lese se v sobotu 14. září 2019 od 13 do 17 hodin uskutečnil za krásného počasí již 3. ročník akce Lhotecký běh. Na některou z mnoha různě dlouhých a náročných tratí pak podle svých sil vyrazilo přes 160 závodníků.

V prostoru startu a cíle byly pro děti připraveny soutěže a hry. Pro pořádné sportovní vyžití těch nejmenších byl také připraven skákací hrad. Všichni se pak mohli občerstvit v restauraci U Krychle, která se nachází přímo v areálu FC Tempo.

Akce, kterou pořádala Římskokatolická farnost u kostela Panny Marie Královny míru v Praze 4-Lhotce ve spolupráci s FC tempo, se konala pod záštitou starostky Prahy 4 Ireny Michalcové, kterou na místě zastupoval radní pro životní prostředí a místní Agendu 21 Tomáš Hrdinka (oba ANO 2011).

lhotecký běh 2019 3r


Zveřejněno: 17.09.2019 – Vít Drbal
Vytisknout