Interkulturní ples zaplnil Nuselskou radnici

Integrační centrum Praha pozvalo spolu s městskou částí celou Prahu na jeden parket. Tak zněl podtitul tradičního Interkulturního plesu uspořádaného ve čtvrtek 13. října 2022 v historické budově Nuselské radnice.

Integrační centrum Praha pozvalo spolu s městskou částí celou Prahu na jeden parket. Tak zněl podtitul tradičního Interkulturního plesu uspořádaného v historické budově Nuselské radnice.

„Tento jedinečný ples nabízí nejen výborný program, ale umožňuje i vzájemné poznání nás – členů majoritní společnosti – a našich sousedů z řad různých národností, kteří v Praze, respektive v Praze 4 žijí,“ uvedla starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), pod jejíž záštitou se ples tradičně koná.

Projekt Integrační centrum Praha je financován Evropskou unií v rámci národního programu Azylového migračního a integračního fondu a rozpočtem Ministerstva vnitra České republiky.

Další foto v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Aktualizováno: 19.10.2022 – Vít Drbal