Spořilovská ZUŠ Vadima Petrova vyučuje i seniory

Spořilovská ZUŠ Vadima Petrova vyučuje i senioryZákladní umělecká škola Vadima Petrova, jejíž žáky můžete velmi často slyšet v kostele sv. Anežky České na Roztylském náměstí a která sídlí v Dunické ulici na Spořilově, nabízí svou výuku i pro ty, kdo už mají učení za sebou.

„Praha 4, spolu s hlavním městem Prahou a vedením školy zve dámy a pány ve věku 55+, kteří mají chuť se aktivně věnovat umělecké činnosti – hudbě, výtvarnému, tanečnímu či dramatickému umění – aby se přihlásili do Akademie kultury a umění pro seniory. Výuka je zdarma většinou v dopoledních hodinách, nebo dle domluvy a pod vedením kvalifikovaných učitelů ZUŠ. Velmi si vážím toho, že se škola Vadima Petrova připojila k tomuto projektu,“ řekl místostarosta Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09).

Tříleté studium pro lidi nad 55 let, kteří mají trvalý pobyt v Praze, funguje na více než 11 pražských uměleckých školách, včetně té na Spořilově. Další přibydou v příštím roce. Ke studiu ve školním roce 2020/2021 se můžete přihlásit v průběhu června. Přihlášku najdete v ten samý měsíc i na internetových stránkách ZUŠ nebo si ji můžete vyzvednout přímo v budově ZUŠ.
Zveřejněno: 15.01.2020 – Vít Drbal