Praha se spojila v boji proti pandemii koronaviru

Primátor Zdeněk Hřib a předsedové všech zastupitelských klubů koalice i opozice v hlavním městě se obracejí prostřednictvím dopisu na obyvatele Prahy. Společně jim poděkovali za dosavadní společný boj s pandemií koronaviru. Zároveň je však i chtějí požádat, aby nadále byli obezřetní, zvažovali každý osobní kontakt s dalšími lidmi a nadále dodržovali potřebná opatření. Právě to je spolu s testováním a očkováním jedinou cestou ven ze současného stavu.

Všichni společně upozorňují na to, že se nyní nacházíme v bodě zlomu, neboť pražským nemocnicím docházejí kapacity lůžek, na nichž se léčí i lidé z jiných regionů. Podle některých předpovědí navíc může dojít v následujících dnech až ke zdvojnásobení nových případů i při zachování současných opatření.

Celé znění dopisu primátora a předsedů zastupitelských klubů Pražanům najdete po kliknutí na obrázek níže:

Dopis Pražanům-page-001

Aktualizováno: 04.03.2021 – Vít Drbal