Praha 4 předala dar personálu dvou nemocnic

Městská část Praha 4 přela lékařům a zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků. Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál obou nemocnic starající se o pacienty s COVID-19. Pro každou z uvedených dvou nemocnic uvolnila Rada městské části Praha 4 na nákup balíčků 50 000 korun.  Na snímku předání potravinových balíčků lékařům Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.
Předání potravinových balíčků lékařům Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Potravinové balíčky ve stejné hodnotě věnovala městská část Praze 4 personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady už v první vlně koronavirové nákazy v dubnu tohoto roku.