Pozvánka na přednášku z cyklu o prevenci a léčbě nemocí prostřednictvím zdravé výživy a životního stylu

Dovolujeme si vás pozvat na přednášku z cyklu o prevenci a léčbě nemocí prostřednictvím zdravé výživy a životního stylu ve Společenském centru Prameny zdraví.

Témata: Jak si připravit prostředek na mytí ovoce a zeleniny. – Jsou biopotraviny zdravější? – Jak předcházet ledvinovým kamenům stravou. – Proč rostlinná strava pomáhá při revmatoidní artritidě. – Kurkuma a myelom. – Škodlivé látky v potravinách a testosteron. – Léky a zánik rýžové diety. – Strava a pálení žáhy. – Kolik sklenic vody denně? – Test Alzheimerovy choroby čicháním k arašídovému máslu. – Lékaři neznají svůj nejúčinnější nástroj.
CHCETE VĚDĚT VÍCE NEŽ 99,9 % POPULACE? :)

Již zítra večer, tj. ve čtvrtek 18. října od 18.00 hodin, ve Společenském centru Prameny zdraví, Melantrichova 15, Praha 1 (1. patro, vchod ze dvora, zvonek u dveří). V rámci přednáškového cyklu KURZ VÝŽIVY – cyklus setkání, která změní váš život. S ochutnávkou zdravých produktů. – Vstup volný. Upozorňujeme na pozoruhodnou knihu amerického lékaře Johna A. McDougala Trávení, a ne trápení, kterou jsme právě vydali a tímto uvádíme do prodeje. Bližší informace o knize (včetně ukázky a objednávky) naleznete zde: https://www.magazinzdravi.cz/knihy/traveni-a-ne-trapeni_7.

Před přednáškou, tzn. 18. října od 17.30 do 18.00 hodin, bude možné si v našem centru zakoupit tuto knihu za 180 Kč, tzn. s výraznou slevou (cena při zaslání poštou činí včetně poštovného 224 Kč).
Zveřejněno: 17.10.2018 – webmaster Roman Rogner
Vytisknout