Pietní akt u příležitosti Dne vzniku samostatného československého státu

Představitelé městské části Praha 4 spolu s dalšími hosty si v pondělí 30. října 2023 spolu s veřejností připomněli 105. výročí založení samostatné Československé republiky v roce 1918. Pietní akt se tradičně uskutečnil u Památníku tří odbojů na náměstí Generála Kutlvašra v Nuslích.

„Setkali jsme se zde, abychom si připomněli hodnoty, na kterých byl náš stát v roce 1918 založen a které musíme bránit i dnes, po více než 100 letech. Soustřeďme se na to, co je důležité, právě teď, ale i do budoucna. Přestaňme se hádat o  maličkosti a malichernosti a soustřeďme se na věci klíčové, které nám umožní žít svobodně ve vlastní zemi, mít stát který nás chrání uvnitř i navenek,“ uvedl starosta Ondřej Kubín (ODS).

Představitelé městské části Praha 4 spolu s dalšími hosty si v pondělí 30. října 2023 spolu s veřejností připomněli 105. výročí založení samostatné Československé republiky v roce 1918.Představitelé městské části Praha 4 spolu s dalšími hosty si v pondělí 30. října 2023 spolu s veřejností připomněli 105. výročí založení samostatné Československé republiky v roce 1918.

Celá fotogalerie je pak na odkazu ZDE .
Aktualizováno: 01.11.2023 – Vít Drbal