POZOR: Detašované pracoviště úřadu v Jílovské ulici je uzavřeno


Detašované pracoviště Úřadu městské čísti Praha 4 v Jílovské ulici 1148/14 je až do odvolání uzavřeno. Důvodem je požár, který dnes v objektu vznikl a poškodil budovu i zařízení.

Na této adrese tak nyní nelze osobně vyřizovat agendu občanských průkazů a cestovních dokladů, evidence obyvatelstva ani úkony pro zóny placeného stání (evidence a prodlužování parkovacích oprávněn a přestupky v ZPS). Nefunguje zde ani Czech POINT.

O náhradních prostorách, případně dalších opatřeních vás budeme informovat.

Agendu občanských průkazů a cestovních dokladů, evidence obyvatelstva vyřizuje nadále Odbor správních agend v hlavní budově úřadu v ulici Antala Staška 2059/80b. Služby Czech POINT nadále poskytují další Informační centra i IC v hlavní budově. Pro agendu zón placeného stání (ZPS) úřad hledá náhradní prostory.

Doklady (občanské průkazy a pasy), které byly směrovány nebo už byly připraveny k vyzvednutí na Jílovské můžete vyzvednout v úředních hodinách na Odboru správních agend (OSA) v přízemí hlavní budovy úřadu na Antala Staška 2059/80b (u metra C - Budějovická). Není třeba telefonovat a žádat o jejich převezení!
Zda jsou již doklady hotové si můžete ověřit u občanských průkazů ZDE a u cestovních pasů pak ZDE .

Oddělení zón placeného stání (ZPS) se přestěhovalo z Jílovské 1148/14 do budovy historické Nuselské radnice na adrese Táborská 500/30. Od středy 13. října 2021 si mohou obyvatelé vyřídit agendu související s parkovacím oprávněním pro Prahu 4 osobně na této adrese. Více v článku ZDE nebo ZDE .

Následky požáru v Jílovské


Aktualizováno: 14.10.2021 – Vít Drbal
Vytisknout