Dny neziskovek aneb Malý dárek, velké srdce


Jeden květnový týden věnuje i letos Obchodní centrum DBK Budějovická neziskovým organizacím z Prahy 4 a blízkého okolí. Od 13. do 16. května 2024 bude v prvním patře DBK probíhat akce nazvaná DNY NEZISKOVEK aneb MALÝ DÁREK, VELKÉ SRDCE. Od pondělí do čtvrtka zde bude možné zakoupit například výrobky z chráněných dílen, především ručně vyráběné zboží, podpořit tak charitativní projekty a přispět do veřejných sbírek.

Letos budou hosty této akce Nadace rozvoje občasné společnosti POMOZTE DĚTEM, společnost pro sociální rehabilitace občanů se zdravotním postižením PROSAZ, nezisková organizace OKAMŽIK, která pomáhá lidem se zrakovým postižením, společnost POHODA, která se stará o lidi s mentálním postižením, obchůdek Borůvka a další organizace.

Každý může podpořit neziskové organizace zapojené do projektu „Dny neziskovek“, ať už koupí výrobků z chráněných dílen, věnováním darů do dobročinných sbírek, nebo svou účastí na doprovodných akcích.

Dny neziskovek jsou organizovány ve spolupráci s městskou částí Praha 4, jejich realizaci podpořil radní pro oblast sociální a zdravotní Radek Lacko (ANO 2011).

Dny neziskovek v DBK anebo Malý dárek, velké srdce - 2024Zveřejněno: 02.05.2024 – Vít Drbal
Vytisknout