Praha 4 vyhlásila dotace na rok 2024

Rada městské části Praha 4 vyhlásila v pondělí 4. prosince 2023 dotační programy městské části na rok 2024, včetně harmonogramu dotačního řízení a zásad pro poskytování dotací městské části Praha 4.

Dotace jsou určeny na podporu sportovních a tělovýchovných aktivit, kulturní a spolkové činnosti, bezpečnosti dětí a mládeže. Dále na prevenci rizikového chování dětí a mládeže a na podporu organizací zabývajících se snižováním rizik v oblasti protidrogové problematiky, na podporu sociální, zdravotní a rodinné politiky, na integraci cizinců a národnostních menšin a také pro oblast životního prostředí.

Vyhlášení dotačního řízení bude zveřejněno na úřední desce a v příslušné rubrice na webových stránkách
MČ Praha 4 od 11. prosince 2023 až do 11. března 2024.

Lhůta pro podání žádostí je pak stanovena na období od 10. do 24. ledna 2024 (do 18.00 hodin).
Lhůta pro samotné rozhodnutí o žádostech je pak navržena do 30. dubna 2024.
Žádosti se podávají elektronicky přes dotační portál.

Celý materiál o dotacích najdete také v usneseních rady.

Ilustrační foto - peníze

Zveřejněno: 04.12.2023 – Vít Drbal