Veřejné setkání na téma metro D a rozvoj lokality Dolní Krč

Městská část Praha 4 zve veřejnost na informační setkání k výstavbě nové trasy metra D metra a rozvoji lokality Dolní Krč.

V rámci výstavby metra D v této oblasti projde rozsáhlými úpravami i přilehlé území, a pokud vás zajímá, jaké změny v Dolní Krči nastanou, přijďte na setkání, které se uskuteční:
  • ve středu 28. února 2024 od 18:15 hodin v Základní škole U Krčského lesa
Přítomni budou zástupci městské části Praha 4 a Dopravního podniku hlavního města Prahy, kteří budou odpovídat na případné dotazy.

Ze setkání připravujeme živý přenos, který můžete sledovat na našem facebooku: https://www.facebook.com/praha4

Veřejné setkání na téma metro D a rozvoj lokality Dolní Krč

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován fotografický materiál/audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely MČ Praha 4, včetně případného zveřejnění těchto fotografií/ záznamu (zde na webu, v informačním zpravodaji Tučňák a na sociálních sítích městské části).

Zveřejněno: 14.02.2024 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 27.02.2024 – Vít Drbal