Slušně bez aut - zábavné odpoledne pro celou rodinu

Městská část Praha 4 vás srdečně zve na akci Slušně bez aut. Pro děti i dospělé jsme připravili zábavné odpoledne, které má ukázat, že pohybovat se můžeme i na dvou kolech, jednom kole, nebo úplně jinak. Každého, kdo zavítá do areálu Vltavanů 229 (bývalé kroužky na Vltavě) může se projet na elektrokole, jednokolce, nebo dokonce na živém velbloudovi! VSTUP JE ZCELA ZDARMA.

Během odpoledne se pokusíme namalovat nejdelší obraz v Praze, děti si mohou užít v dílně Montessorri, jsou připraveny pohybové workshopy organizace Ulice dětem, o.p.s. Asistence, o.p.s. nám přiblíží život na dvou kolech na vozíku, můžete ochutnávat město s Kokozou – dozvíte se o pěstování a kompostování ve městě. A až budete unavení, natáhnete se pěkně v mobilním planetáriu, kde si užijete hvězdné nebe a jiná dobrodružství.

Slušně bez aut je akce, kterou Praha 4 pořádá v rámci Evropského týdne mobility. Akce je pořádána s podporou starosty Petra Štěpánka.

Více informací naleznete také na www.facebook.com/slusnactyrka.

slušně bez aut