Shrnutí podnětů z diskuse o veřejných prostranstvích rezidenční čtvrti Kačerov

Veřejné setkání zástupců městské části Praha 4 a obyvatel k proměně Kačerova přineslo mnoho podnětů na změnu či zlepšení. Připomínky byly rozděleny do jednotlivých kategorií a nyní bude probíhat jejich vyhodnocení a stanovení priorit.

Dopravní bezpečnost, stav chodníků a kvalita veřejného prostoru, k těmto tématům se obyvatelé Kačerova vyjádřili a poukázali na nedostatky, které v lokalitě jsou.

„Proběhla velmi inspirativní participace. Občané se kvalitně zapojili do diskuse a měli řadu cenných podnětů. Určitě bude nutné se věnovat lokalitě Kaštanky a náměstíčku Na Nivách, opravě komunikace Na Záhonech či Podle Kačerova a opravám některých chodníků a schodům z Pobočné do ulice V Zápolí,“ uvedl radní pro dopravu Jaroslav Míth (ODS).

Výstup ze setkání naleznete v přiloženém dokumentu.na odkazu ZDE (PDF cca 13 MB).

Veřejné setkání zástupců městské části Praha 4 a obyvatel k proměně Kačerova 7. 12. 2024 v ZŠ Na Líše.Veřejné setkání zástupců městské části Praha 4 a obyvatel k proměně Kačerova 7. 12. 2024 v ZŠ Na Líše.Veřejné setkání zástupců městské části Praha 4 a obyvatel k proměně Kačerova 7. 12. 2024 v ZŠ Na Líše.Veřejné setkání zástupců městské části Praha 4 a obyvatel k proměně Kačerova 7. 12. 2024 v ZŠ Na Líše.

Aktualizováno: 21.01.2024 – Vít Drbal