Přijďte si popovídat o koncepční studii pro veřejný prostor v Podolí

V návaznosti na Generel správy a regenerace veřejných prostranství dolního Podolí vzniká koncepční studie pro veřejný prostor mezi jižním průčelím Podolské vodárny a parčíkem za dětským hřištěm na Kublově. Občané teď mají možnost se s návrhem seznámit a v rámci dalšího veřejného setkání poskytnou zpětnou vazbu, která pomůže s dokončením návrhu.

Setkání proběhne v úterý 12. 3. 2024 od 18:30 v tělocvičně ZŠ Nedvědovo náměstí.

"Při představení generelu správy a regenerace veřejných prostranství dolního Podolí loni na podzim několik účastníků setkání zmínilo, že by přivítali podklady k prostudování předem. Tomuto požadavku vycházím vstříc v odkazu níže. Děkuji za Váš zájem a těším se na diskuzi," zve na setkání místostarosta pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Koncepční materiál v rozpracovanosti je ke stažení ZDE (soubor PDF cca 91 MB) nebo po kliknutí na obrázek níže.

Podolí - studie - 2024 03 04

Dovolujeme si vás upozornit na skutečnost, že z akce bude pořizován fotografický materiál/audiovizuální záznam pro zpravodajské a reportážní účely MČ Praha 4, včetně případného zveřejnění těchto fotografií/ záznamu (zde na webu, v informačním zpravodaji Tučňák a na sociálních sítích městské části).

Aktualizováno: 06.03.2024 – Vít Drbal