Praha 4 dezinfikuje prostory úřadu

Praha 4 dezinfikuje prostory úřadu!
Úřad městské části Praha 4 dezinfikuje prostory v ulici Antala Staška 2059/80b, které veřejnost nejčastěji používá při cestě na úřad, anebo do ambulancí sousední Polikliniky Budějovická a lékárny. Dezinfikuje se dvakrát týdně, vždy po skončení úředních hodin v pondělí a ve středu, a to přízemí budovy, konkrétně prostor od dvorního traktu přes pracoviště Odboru správních agend až po vstup z ulice Antala Staška a dále prostory, které vedou k lékárně a k poliklinice. K dezinfekci vnitřních prostor se používá výhradně bezchlórový roztok, s antibakteriálním, antivirovým a protiplísňovým účinkem.

Praha 4 dezinfikuje prostory úřadu!

Zveřejněno: 02.04.2020 – Vít Drbal