Pozvánka: Světový den zvířat v parku Na Pankráci

Světový den zvířat 2022

Nadace na ochranu zvířat pořádá v sobotu 24. září 2022 od 11 do 17 hodin v parku Na Pankráci v Praze 4 oslavu mezinárodního svátku zvířat – SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT 2022. Akce se koná pod záštitou 1. místostarosty MČ Praha 4 Zdeňka Kováříka (ODS), ve spolupráci a za finanční podpory městské části Praha 4.

Nadace na ochranu zvířat připravila zajímavý a bohatý program zaměřený na soužití a vzájemný vztah lidí a zvířat. Součástí programu budou mimo jiné ukázky volnočasových, zájmových a sportovních aktivit se zvířaty, například práce s koňmi, králičí hop, dogdancing, agility a nosework, ukázky práce záchranné zdravotnické služby veterinární (PET-MEDIC), ukázky práce a výcviku záchranářských psů nebo ukázky zooterapie s lamami či oslíky (Zookontakt Rebeka).

Světový den zvířat 2022
Aktualizováno: 23.09.2022 – Vít Drbal