Pozvánka: Přijďte se podívat na plánované proměny Prahy 4

Plánovací setkání s občany v červnu 2023

Na základě veřejných diskuzí s obyvateli městské části zpracoval autorský tým všechny podněty a připomínky z řad veřejnosti a výsledkem je finální návrh proměn několika lokalit v Praze 4. Jedná se o revitalizaci pěší zóny ulice Pujmanové, návrh generelu veřejných prostranství dolního Podolí a proměny sídliště Antala Staška.  Ty nyní městská část představí veřejnosti.

„Debaty, které probíhaly v červnu, byly velmi přínosné a jsem rád, že se nám podařilo začlenit podněty občanů do plánů na revitalizaci a teď výsledné návrhy představíme a prodiskutujeme,“ uvedl místostarosta a radní pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Na setkáních budou představeny zpracované návrhy a jejich autoři zodpovědí všechny případné dotazy.

Harmonogram setkání:

Čtvrtek 12. října 2023 – ulice Pujmanové – ZŠ Horáčkova od 18:00

Úterý 31. října 2023 – generel Podolí – ZŠ Nedvědovo náměstí od 18:00

Středa 1. listopadu – sídliště Antala Staška – ZŠ Poláčkova od 18:00

Plánovací setkání s občany v červnu 2023Plánovací setkání s občany v červnu 2023
Foto z červnových veřejných diskuzí - 3x

Aktualizováno: 26.09.2023 – Vít Drbal