Letní příměstské tábory SPORTJOY na Praze 4

Sportjoy - příměstské tábory - ilustrační foto
Ilustrační foto - Sportovní tábor

Učíme děti, že svůj volný čas mohou trávit aktivně, kreativně a na čerstvém vzduchu. A to i v případě, že musí z nejrůznějších důvodů trávit prázdniny doma. Náš program je bude bavit a motivovat k pohybu.
  • Příměstské tábory jsou vhodné pro děti od 3 do 15 let.
  • 5 dní plných radosti z pohybu, kreativních aktivit, her a dobrodružství.
  • Nabízíme 6 druhů příměstských táborů v různých termínech na Praze 4 v lokalitách ZŠ Jižní a ZŠ Na Líše.
U všech našich táborů se soustředíme na to, aby program děti nadchnul, bavil a motivoval k pohybu. Hry a aktivity přizpůsobujeme věku a zájmům dětí, aby si na své přišli sportovci, dobrodruzi, badatelé i umělci všech věkových kategorií. Neustále vymýšlíme nové aktivity a vylepšujeme ty, které se osvědčily v předchozích letech.

Více na www.sportjoy.cz

Sportjoy - příměstské tábory - ilustrační fotoSportjoy - příměstské tábory - ilustrační fotoSportjoy - příměstské tábory - ilustrační fotoSportjoy - příměstské tábory - ilustrační foto
Ilustrační foto - Pohybový tábor, Dobrodružný tábor, Pohádkový tábor a Pokemoni
Zveřejněno: 20.03.2023 – Vít Drbal