Knihovna v Michli se stěhuje

Michelská pobočka Městské knihovny, kterou lidé dosud navštěvovali v Domově Sue Ryder, se bude stěhovat do větších prostor a stane se z ní Jezerka. Poslední den, kdy si lidé budou moci půjčit knihy ve staré pobočce je čtvrtek 9. ledna 2020, od 10. ledna 2020 bude knihovna uzavřena.

V nových zrekonstruovaných prostorách bývalé banky v Nuselské ulici 94 knihovna svým čtenářům a návštěvníkům nabídne mnohem více pohodlí i nové služby, například kreativní dílnu. Otevření pobočky Jezerka je plánováno na březen 2020.

Všechny výpůjčky uskutečněné v pobočce Michle po 2. prosinci 2019 budou mít automaticky nastavené datum vrácení 17. března 2020. Čtenáři si tedy mohou vypůjčit knížky v Michli a vrátit až na Jezerce. Případně mohou využít služby poboček v síti Městské knihovny v Praze. Nejbližší pobočky jsou Novodvorská, Pankrác, Vikova nebo Ostrčilovo náměstí. Rezervaci do pobočky Michle nebude možné si zadat od začátku prosince. Zadané a nesplněné rezervace je možné buď zrušit, nebo upravit místo vyzvednutí. V případě, že čtenář nezvolí ani jedno, bude místo splnění automaticky změněno do pobočky Jezerka.

Zveřejněno: 02.12.2019 – Vít Drbal