Jarní příměstský kemp plný sportu!

U příležitosti jarních prázdnin na Praze 4, tedy v termínu od 5. do 9. února 2024  pořádá FbŠ Bohemians pro děti ve věku od 6 do 15 let florbalový příměstský kemp v tréninkovém centru Bublina Arena.

Žáci se mohou těšit na pestré tréninky, díky kterým si zdokonalí své florbalové  a sportovní dovednosti, ale také na spoustu zábavy a nezapomenutelné zážitky.

"Chtěl bych pozvat všechny natěšené děti na náš příměstský tábor. V rámci táboru se naučíme florbalové základy a užijeme si společně mnoho zábavy,“prozrazuje šéftrenér Tomáš Grigar. Během kempu se naši trenéři zaměří i na rozvoj obratnosti a koordinace. Chybět nebudou ani zábavné hry a volnočasový program mimo tréninkové hřiště.

Program dne je připraven od 8:00 do 16:00 hod. a je možné se přihlásit na celý kemp, nebo také na konkrétní dny. V rámci kempu je pro děti zajištěn oběd, svačina a pitný režim.

Jarní prázdniny ve florbalovém stylu
  • Cena: 3500 Kč nebo 750 Kč/den
  • Kdy: 5. - 9. 2.  2024
  • Kde: Bublina Arena, Lomnického 1071/1, Praha 4
  • Jak se přihlásit? Přihláškou na webu Elementkempů, kde najdete i přihlášku.
  • Co s sebou? Oblečení do haly (tričko, kraťasy, halová sportovní obuv), teplé oblečení na ven (přes den nás čeká i sportovní program venku) a dobrou náladu
V případě dotazů nás kontaktujte na:
e-mailu jakub.kravcik@fbsbohemians.cz nebo na telefonním čísle  773 003 055 .
Jarní příměstský kemp plný sportu!

Zveřejněno: 26.04.2024 – Vít Drbal