Hlasování o participativních podnětech Prahy 4 brzy skončí

Pouze do pátečního poledne (3. května 2024 do 12:00 hod.) je možné hlasovat pro podněty v rámci participativní části rozpočtu 2024 Prahy 4. Do užšího výběru se dostalo celkem 14 návrhů obyvatel z nejrůznějších koutů nejlidnatější pražské městské části.

„Po skončení hlasování bude sestavena tabulka všech podnětů se souhrnnými počty získaných hlasů a Radě městské části Praha 4 budou předloženy k projednání podněty dle počtu získaných hlasů, přičemž letos alokovaná částka je o půl milionu vyšší než v loňském roce, tedy 3,5 milionu Kč. Času pro hlasování už moc nezbývá, proto neváhejte a podpořte svého favorita,“ uvádí starosta Ondřej Kubín (ODS).

„Zaslané podněty obyvatel byly rozděleny do dvou oblastí, a to Regenerace a kultivace veřejného prostoru a také Opravy chodníků a komunikací. Hlasující mohou vybírat návrhy, které pomohou k úpravám veřejného prostoru jak v Podolí, tak i v Krči, Nuslích nebo na Spořilově,“ doplnil zastupitel a předseda Komise místní agendy 21 Petr Kučera (TOP 09).

Vybrané podněty pro Regeneraci a kultivace veřejného prostoru najdete zde:

Participativní opravy
Ilustrační foto z minulých ročníků
Aktualizováno: 30.04.2024 – Vít Drbal