PRODLOUŽENO - ANKETA: Jak zpříjemnit veřejný prostor sídliště Zelená Liška?

ANKETA: Jak zpříjemnit veřejný prostor sídliště Zelená Liška?

Vyučující z Katedry zahradní a krajinné architektury České zemědělské univerzity zvolili sídliště Zelená Liška jako lokalitu pro semestrální práci magisterských studentů. Studenti z krajinářského hlediska zhodnotí stav a využívání vybraných veřejných prostranství na Zelené Lišce. Na základě toho doporučí opatření k regeneraci zeleně a drobné revitalizační zásahy.

"Zapojte se, prosím, do ankety. Vaše podněty pomohou, aby vytvořené návrhy co nejlépe odrážely potřeby místních obyvatel. Výsledky práce studentů zveřejníme. Poslouží městské části jako podklad a inspirace při správě a revitalizaci veřejného prostoru Zelené Lišky," říká radní pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Anketu můžete vyplnit

NOVĚ do neděle 6. 11. 2022

• online na:  https://praha4.urad.online/ (doporučujeme)

Alternativně můžete vyplnit tištěný dotazník (soubor PDF ke stažení a vytištění) a ten odevzdat. Dotazník je nicméně ve formátu A3. Z tohoto důvodu jsou i na níže uvedených místech k doptání také prázdné vytištěné dotazníky, které si můžete vyzvednou, vyplnit a pak odevzdat.

• v restauraci Na Zelené lišce (Pacovská 961/7)
  • případně také na recepci Úřadu městské části Praha 4 (Antala Staška 80b)
ANKETA: Jak zpříjemnit veřejný prostor sídliště Zelená Liška?
Ilustrační foto: 2x mapy.cz 3D

Aktualizováno: 01.11.2022 – Vít Drbal