Začíná kolaudace na koupališti Lhotka


S blížícím se začátkem koupací sezony finišují práce na přírodním koupališti Prahy 4. Začala kolaudace revitalizovaných částí biotopu, například umýváren a toalet, ale také plotu a komunikací. Prvního kolaudačního dne se 2. června 2020 zúčastnil radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).

S blížícím se začátkem koupací sezony finišují práce na přírodním koupališti Prahy 4. Začala kolaudace revitalizovaných částí biotopu, například umýváren a toalet, ale také plotu a komunikací.

„Chodníky a mlatové cesty, nové elektrické vedení a zavlažovací systém byly stejně jako sprchy a převlékárny součástí této revitalizační etapy. Těšíme se, až novou Lhotku ukážeme veřejnosti,“ řekl radní pro investice Filip Vácha (TOP 09), který se prvního kolaudačního dne zúčastnil.

Biotop Lhotka je jedním ze dvou přírodních koupališť v Praze. Voda se v něm čistí pomocí oddělených jezírek se speciálními rostlinami. Kromě plavců si místo oblíbilii neplavci – část jezera je totiž velmi mělká. Ideální je i pro rodiny s dětmi – pro ty tu teče speciální malý potůček na brouzdání a ve výstavbě je i dětské hřiště.

Další foto najdete na odkazu ZDE .

S blížícím se začátkem koupací sezony finišují práce na přírodním koupališti Prahy 4. Začala kolaudace revitalizovaných částí biotopu, například umýváren a toalet, ale také plotu a komunikací. Prvního kolaudačního dne se 2. června 2020 zúčastnil radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).S blížícím se začátkem koupací sezony finišují práce na přírodním koupališti Prahy 4. Začala kolaudace revitalizovaných částí biotopu, například umýváren a toalet, ale také plotu a komunikací. Prvního kolaudačního dne se 2. června 2020 zúčastnil radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).S blížícím se začátkem koupací sezony finišují práce na přírodním koupališti Prahy 4. Začala kolaudace revitalizovaných částí biotopu, například umýváren a toalet, ale také plotu a komunikací. Prvního kolaudačního dne se 2. června 2020 zúčastnil radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).

Aktualizováno: 07.06.2020 – Vít Drbal
Vytisknout