Věnujte 10 minut svému zdraví – Den zdraví s Prahou 4


Kdy? 15. září 2020 od 10:00 do 18:00 hod.

Kde? Venkovní prostranství OC Arkády

Co? Kontrola znamének a diagnostika pleti, prevence rakoviny prsu a plic, vyšetření na šedý a zelený zákal, měření krevního tlaku, skrytého tuku v těle, CO ve vydechovaném vzduchu nebo nasycení krve kyslíkem. Tyto a další prohlídky mohou bezplatně absolvovat všichni lidé, kteří v úterý 15. září 2020 přijdou před OC Arkády na Pankráci na akci s názvem „Věnujte 10 minut svému zdraví“.

„Odborníci hovoří jasně, když zdůrazňují velkou úlohu prevence v boji proti závažným onemocněním. Praha 4 proto občanům nabízí jedinečnou možnost řady bezplatných preventivních vyšetření na jednom místě a v jeden den – 15. září 2020 před OC Arkády na pražské Pankráci,“ pozval všechny zájemce radní Prahy 4 pro životní prostředí a místní Agendu 21 Tomáš Hrdinka (ANO 2011).

Program moderovaný Václavem Žmolíkem a Petrou Zajíčkovou nezapomněl ani na děti, které se spolu se svými rodiči mohou těšit na projekt „Šetři své plíce“, na prevenci zubního kazu anebo na dětský koutek s Asklepionem a Dr. Klaunem.

Hlavními partnery akce jsou: Thomayerova nemocnice, OC Arkády, Státní zdravotní ústav, Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola Praha 4, Asklepion a TOP ESTHETIC.

Předcházejme nemocem včasnou prevencí!

Nezapomeňte si vzít sebou roušku. VSTUP DO STANŮ JE POUZE S ROUŠKOU.

Věnujte 10 minut svému zdraví – Den zdraví s Prahou 4
Zveřejněno: 04.09.2020 – Vít Drbal
Vytisknout