Úřad městské části Praha 4 je otevřen a pracuje

Vestibul Úřadu MČ Praha 4 - agendy OSA

Kvůli zhoršující se epidemické situaci vyhlásila Vláda ČR přísnější opatření, která platí od pondělí 1. března 2021 po dobu tří týdnů, a která mimo jiné výrazně se omezují pohyb osob. Provoz úřadů je upraven tak, aby mohli lidé využívat jejich služeb.

Kompletní přehled otvíracích hodin jednotlivých pracovišť Úřadu MČ Praha 4 najdete v rubrice KONTAKTY .

Úřad žádá obyvatele městské části a další veřejnost, aby maximálně omezili osobní styk s úředníky a upřednostnili písemný, elektronický nebo telefonní kontakt, a odložili tak osobní vyřizování záležitostí na pozdější dobu, je-li to jen trochu možné.

V naléhavých nebo neodkladných případech je možné dohodnout se na jednání s konkrétním pracovníkem na konkrétním odboru, případně na otevření podatelny, i v jiném čase než v uvedené otvírací době, ale tuto dohodu je třeba učinit telefonicky a předem.

Vybrané linky do jednotlivých odborů najdete rovněž v KONTAKTECH v dolní části, kde jsou i odkazy na celou strukturu úřadu a telefonní seznam.

Všichni návštěvníci Úřadu městské části Praha 4 a všech jeho pracovišť musí používat po celou dobu přítomnosti v prostorách úřadu ochranné prostředky dýchacích cest (respirátor nebo nanoroušku) tak, aby měli zakryté dýchací cesty (nos i ústa).

Aktualizováno: 05.03.2021 – Vít Drbal