Úřad MČ Praha 4 distribuuje respirátory do škol v Praze 4

Distribuci téměř 60 000 respirátorů do mateřských, základních a středních škol zahájil v pondělí 1. března 2021 ráno Úřad městské části Praha 4. Pocházejí ze zásilky z Magistrátu hlavního města Prahy a školám vydrží v běžném provozu zhruba měsíc.

Protože v současné době jsou i v Praze 4 na základě opatření vlády ČR všechny mateřské a základní školy, s výjimkou jedné mateřské a jedné základní školy, které se starají o děti pracovníků vybraných profesí, uzavřeny, jsou školy předzásobeny na dobu, kdy vláda opět povolí obnovení prezenční výuky.

Úřad MČ Praha 4 distribuuje respirátory do škol v Praze 4Úřad MČ Praha 4 distribuuje respirátory do škol v Praze 4Úřad MČ Praha 4 distribuuje respirátory do škol v Praze 4
Zástupci školských zařízení si přicházejí pro respirátory.

Aktualizováno: 01.03.2021 – Vít Drbal