Ukliďme Česko opět s podporou MČ Praha 4

Ukliďme Česko

Sobota 1. dubna je hlavním úklidovým dnem projektu Ukliďme Česko. Tato celorepubliková akce má na území Prahy 4 dlouholetou tradici a každoročně se do ní zapojují desítky dobrovolnických skupin. Také v letošním roce se uskuteční s významnou podporou městské části Praha 4.

„Městská část Praha 4 poskytuje dobrovolníkům potřebné vybavení – pracovní rukavice, pytle na odpad a zajišťuje i odvoz a likvidaci nasbíraného nepořádku,“ uvedl radní pro životní prostředí a Agendu 21 Tomáš Hrdinka (ANO 2011).

Organizátoři úklidů na území MČ Praha 4 se mohou se svými požadavky obrátit na odbor životního prostředí a dopravy david.zaruba@praha4.cz .

„Děkuji všem, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojí a věnují svůj volný čas ke zkvalitnění čistoty a pořádku veřejných ploch,“ uzavřel radní Tomáš Hrdinka.

Veškeré informace k projektu naleznete na webu www.uklidmecesko.cz .

Zveřejněno: 08.03.2023 – Vít Drbal