Třetí informační stánek o bydlení bude umístěn v Podolí

V pondělí 21. listopadu 2016 bude od 16.00 hodin umístěn na křižovatce ulic Podolská x Sinkulova (před prodejnou ESO market) již třetí informační stánek pro obyvatele městské části věnující se tématu bydlení.
Informační stánek o bydlení na Novodvorské - 14. 11. 2016
„Každý kdo se zastaví získá informace týkající se pronájmu obecního bytu, prodeje byty do osobního vlastnictví, jaké jsou náležitosti při získání sociálního nebo startovacího bytu, či jak postupovat pro získání bytu v domě s pečovatelskou službou,“ uvedl zástupce starosty pro majetek Lukáš Zicha (STAN – Tučňák).

Kromě zástupce starosty budou na stánku radit i pracovníci odboru obecního majetku.

První informační stánek proběhl koncem října u metra Panrkác a druhý byl umístěn před obchodním centrem Novodvorská Plaza.