Talentpoint Intellectus v ZŠ na Nedvědově náměstí

Talentpoint Intellectus s aktivitami pro talentované a zvídavé děti byl v toto školním roce otevřen v ZŠ Nedvědově náměstí. Je zaměřený hlavně na technické, informatické (programování, robotika, elektronika, grafika), přírodovědné oblasti a logické myšlení.

A co se chystá v Talentpointu Intellectus na ZŠ Nedvědovo náměstí v nejbližší době:

Každý poslední čtvrtek v měsíci poběží aktivita Fyzika pro každého s Lukášem formou experimentů s individuálním přístupem pro max. 6 žáků.

Deskohraní - každý poslední pátek v měsíci s Martinem - zdarma
Více zde.

Příměstské tábory zaměřené na robotiku, elektroniku, Arduino, fyziku, matematiku, deskovky a historii. Některé tábory jsou pro pokročilé a některé pro začátečníky.
Více zde.

Díky vstřícnému přístupu vedení školy a městské části je umožněn vstup do budovy na aktivity a příměstské tábory i pro děti z ostatních škol.

Pro příští školní rok hledáme prostor pro další hnízdo, kde otevřeme podobné aktivity.

Mimo stálých aktivit připravujeme i novinky.

Před pololetními prázdninami Intellectus společně se školou ZŠ Nedvědovou náměstí uspořádal celoškolní turnaj ve hře Střelené kachny a hře Na prodej pro 4. - 9. třídu s podporou Albi. Děti si turnaj užily a hry byly až do posledního okamžiku napínavé.

Za 4. a 5. třídu obsadili první tři místa žáci:

1. byla Anna Krystýna Kopecká 2. byla Karolína Budilová a 3. byla Berenika Záhorcová

Za 6. a 7. třídu
obsadili první tři místa žáci:

1. místo Rosálie Macháčková, 2. místo Filip Sládek a 3. místo Kateřina Ernee

Za 8. a 9. třídu
obsadili první tři místa žáci:

1. Alena Urbanová, 2. Jakub Pospíšil, 3. Erick Tsidina

Pro menší družinové děti se koná turnaj v družině.

Fotografie z turnajů zde.