Starostkou Prahy 4 je Irena Michalcová

Zastupitelstvo městské části Praha 4 na svém zasedání ve středu 24. dubna 2019 odvolalo starostu Petra Štěpánka a sedm dalších členů rady městské části z dosavadní koalice Praha 4 sobě/Zelení, STAN/KDU-ČSL a Piráti a zvolilo nové členy rady z ANO 2011, ODS a TOP 09. Starostkou byla zvolena Irena Michalcová (ANO 2011), která v tajné volně získala 23 hlasů ze 45 přítomných členů zastupitelstva.

V nové radě se stal prvním místostarostou Zdeněk Kovářík (ODS), místostarosty jsou Michal Hroza (TOP 09) a Josef Svoboda (STAN/KDU-ČSL). Uvolněnými členy rady jsou Tomáš Hrdinka (ANO 2011) a Jaroslav Míth (ODS). Neuvolněnými členy rady byli zvoleni Jan Hušbauer (ANO 2011), Patrik Opa (ODS) a Filip Vácha (TOP 09).

Text "Dohody o koaliční spolupráci" najdete na odkazu ZDE .

Více informací o nových členech rady najdete postupně v oblasti SAMOSPRÁVA .

nová rada

Zveřejněno: 24.04.2019 – Vít Drbal