Staňte se AKTIVNÍM SENIOREM MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 4


Zapojte se i Vy do našeho nového projektu. Jste-li starší 63 let a máte-li trvalé bydliště na území MČ Praha 4, máte možnost si od 22. ledna 2020 zajistit Váš Průkaz aktivního seniora. Zúčastněte se unikátní celoroční akce a následně i slavnostního vyhlášení AKTIVNÍHO SENIORA závěrem roku
v historické budově radnice v Nuslích.O co se jedná?

Stejně jako každý rok, i letos bude MČ Praha 4 pro své seniory pořádat mnoho společenských a zájmových aktivit. Jejich aktuální přehled naleznete vždy v radničním časopisu Tučňák nebo na www.praha4.cz, odkaz SENIORWEB. Do Průkazu aktivního seniora bude vyznačena osobní účast na akcích. Ti z vás, kteří odevzdají kompletně vyplněný průkaz, budou pozváni na společné setkání, kde bude jejich aktivní přístup oceněn.

aktivní senior - logo.jpgKde Průkaz aktivního seniora získám?


Od 22. 1. 2020 bude průkaz k dostání na každé akci pro seniory pořádané oddělením rodinné politiky odboru školství. Lze si ho taktéž vyzvednout během úředních dnů, tj. v pondělí a ve středu od 8,00 do 18,00 hod v 6. patře Úřadu MČ Praha 4, Antala Staška 2059/80b, místnost 6.25 .

Kolik to bude stát? - Nic!

Průkaz aktivního seniora obdržíte zcela zdarma při splnění uvedených podmínek a při předložení Vašeho platného občanského průkazu.

Pojďte s námi do toho, staňte se aktivním seniorem! Rozhýbejme společně tělo, osvěžme mysl, přiučme se něčemu novému a především se společně potkávejme na plánovaných akcích během celého roku.

Budeme se na Vás spolu s místostarostou pro oblast rodinné politiky panem Josefem Svobodou těšit.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na naši bezplatnou informační linku ( 800 100 128 ) nebo na emaily: barbora.vesela@praha4.cz či jarmila.sukova@praha4.cz .

Plakátek ke stažení ZDE .

Zveřejněno: 21.01.2020 – Vít Drbal
Vytisknout