Spolek MOUDRÁ SOVIČKA

Spolek Moudrá Sovička pomáhá starším lidem se zpřístupněním nových technologií a služeb, které jim zjednoduší a zlepší jejich každodenní činnosti, sníží pocit osamocení a zlepší kontakt s blízkými. Projekty jsou realizovány v duchu „pro seniory se seniory“, takže zapojit se mohou mladší i starší zájemci. Zakládáme si na individuálním a osobním přístupu.

Moudrá Sovička nabízí následující služby:

  • Informační hodiny, které jsou určeny pro všechny, kdo potřebují poradit, probrat nějaký problém s počítačem, tabletem nebo chytrým telefonem, ať se jedná o základní nastavení, nastavení internetu, emailu nebo jiných aplikací a nemají se na koho obrátit.  
  • V případě, že chcete něco řešit na dálku, můžete využít Vzdálenou technickou linku pro seniory se vzdálenou pomocí při řešení potíží s počítačem, tabletem či chytrým telefonem.
  • Služba Hodinového ajťáka, který seniorovi přijede pomoci domů s nastavením skypu, emailu, internetu nebo s nastavením počítače, tabletu či chytrého telefonu.
  • Pořídili jste si nebo dostali nový počítač, tablet nebo chytrý telefon, můžete využít službu První spuštění, kdy Vám pomůžeme s prvním nastavením potřebných služeb, programů a aplikací jako je český jazyk, česká klávesnice, nastavení wifi a sim karty, nastavení antivirového programu, internetu, email, instalace a nastavení dalších programů a aplikací.
  • Zkušebna a půjčovna je pro všechny, kdo přemýšlejí o pořízení tabletu, ale nejsou ještě rozhodnuti, zda je toto zařízení pro ně, neví přesně, co vše se na tabletu může dělat a jak může být tablet nápomocen v každodenních činnostech.
  • Máte doma staré fotky nebo dokumenty, které byste chtěli zálohovat. Viděli jste někde zajímavou akci, ale potřebujete se k tomu registrovat, využijte službu Technického asistenta. Máte chuť se vzdělávat dále, připravíme Vám Kurz na míru, dle Vašich požadavků a zařízení.
KONTAKTY
webové stránky
www.moudrasovicka.cz
email
info@moudrasovicka.cz
mobil
777 611 790
730 141 072
místo
Místo setkání je možné u Vás doma nebo dle domluvy na Praze 4 a Praze 2.

Služba je zpoplatněna

Moudrá sovička
Vytisknout