Skauti budou moci využívat střediska Blaník a Ostříž minimálně dalších padesát let

Po uplynutí této doby bude možné prodloužit nájemní smlouvu o dalších patnáct let, pokud ani jedna ze stran smlouvu nevypoví. Středisko Blaník je vůbec největším skautským zařízením v republice, středisko Ostříž je jedním z největších v Praze.

Slavnostního podpisu změněné nájemní smlouvy využil místostarosta Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09), aby poděkoval skautům za pomoc v boji proti koronaviru: „Mnoho skautských dobrovolníků se zapojilo do pomoci v rámci krizových opatření, ať už jde o rozvážení zdravotnického materiálu nebo péče o seniory, a za to jim patří velký dík!“Radní Prahy 4 prodloužili nájemní smlouvu se spolkem Junák o dalších padesát let. Úprava dosavadní smlouvy se týká budov, ve kterých jsou klubovny a další zázemí, ale také zeleně a přilehlých pozemků ve střediscích Blaník a Ostříž.

Více foto na odkazu ZDE .
Zveřejněno: 04.05.2020 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 04.05.2020 – Vít Drbal