Seznam zastupitelů MČ Praha 4 k datu 3. listopadu 2020


Ve volebním období 2018 - 2022 má Zastupitelstvo městské části Praha 4 celkem 45 členů.

K datu 2. 11. 2020 rezignoval na svůj mandát JUDr. Matej Šandor Ph.D. (PIRÁTI A NEZÁVISLÍ) a na uprázněné místo nastoupil náhradník z kandidátní listiny téže volební strany, a to dnem následujícím po dni, kdy došlo k zániku mandátu. Novou zastupitelkou je tedy Ing. Ivana Wurmová.

V prrůběhu 3. zasedání ZMČ Praha 4 dne 24. dubna 2019 došlo postupně k odvolání 8 z 9 členů rady a vzniku nové koalice. Původní koalici tvořily první tři zastupitelské kluby. Novou koalici tvoří tři tučně zvýrazněné kluby a jeden nezařazený zastupitel. Text "Dohody o kolaliční spolupráci" najdete na odkazu ZDE .

V zastupitelstvu působí šest zastupitelských klubů. Jsou to:

Název klubu
Počet členů

Klub Praha 4 sobě – Zelení a nezávislí


 9

Klub PIRÁTI a NEZÁVISLÍ

 10

Klub Společně pro Prahu 4 (STAN-KDU)

 3

Klub ODS

 9

Klub ANO 2011

 9

Klub TOP 09

 4
nezařazení 1




Zastupitelé

 JménoFunkceTelefonMístnostE-mail
Ballay Verona Bc. členka zastupitelstva Verona.Ballay@praha4.cz
Bendl Jiří RNDr. Csc. člen zastupitelstva - - jiri.bendl@praha4.cz
Cingrošová Klára MUDr. členka zastupitelstva - - klara.cingrosova@praha4.cz
Derka Viktor JUDr. člen zastupitelstva Viktor.Derka@praha4.cz
Eismannová Jaromíra akad. arch. členka zastupitelstva - - jaromira.eismannova@praha4.cz
Fikar Pavel RNDr. člen zastupitelstva Pavel.Fikar1@praha4.cz
Hora Jan Ing. člen zastupitelstva Jan.Hora@praha4.cz
Horálková Hana Ing. členka zastupitelstva Hana.Horalkova@praha4.cz
Hrdinka Tomáš RNDr. Ph.D. uvolněný člen rady 261 192 235 10.25 tomas.hrdinka@praha4.cz
Hroza Michal Bc. místostarosta 261 192 553 10.26 michal.hroza@praha4.cz
Hušbauer Jan neuvolněný člen rady 261 192 490 10.15 Jan.Husbauer@praha4.cz
Chaloupka Tomáš člen zastupitelstva Tomas.Chaloupka@praha4.cz
Jaroš Adam Mgr. člen zastupitelstva Adam.Jaros@praha4.cz
Jelínková Marie Ing. členka zastupitelstva - - marie.jelinkova@praha4.cz
Kaplan Tomáš Mgr. člen zastupitelstva Tomas.Kaplan@praha4.cz
Kotvová Iva Mgr. uvolněná členka zastupitelstva 2.p - 213 iva.kotvova@praha4.cz
Kovářík Zdeněk Ing. 1. místostarosta 261 192 581 10.28 zdenek.kovarik@praha4.cz
Krajcová Aneta MUDr. členka zastupitelstva - - aneta.krajcova@praha4.cz
Kubín Ondřej Ing. MBA člen zastupitelstva Ondrej.Kubin@praha4.cz
Kučera Petr PhDr. člen zastupitelstva - petr.kucera@praha4.cz
Kunc Daniel Ing. uvolněný člen zastupitelstva daniel.kunc@praha4.cz
Kutílek Petr M.A., M.S. člen zastupitelstva - - petr.kutilek@praha4.cz
Lacko Radek Ing. člen zastupitelstva 261 192 445 10.12 radek.lacko@praha4.cz
Michalcová Irena starostka městské části 261 192 335 10.19 - sekretariát Irena.Michalcova@praha4.cz
Michková Lucie Bc. členka zastupitelstva 261 192 545 9.16 lucie.michkova@praha4.cz
Míth Jaroslav Ing. uvolněný člen rady 261 192 595 10.14 jaroslav.mith@praha4.cz
Mörwicková Jaroslava členka zastupitelstva Jaroslava.Morwickova@praha4.cz
Opa Patrik MBA neuvolněný člen rady 261 192 594 10.29 Patrik.Opa@praha4.cz
Paris Marek M.A. člen zastupitelstva Marek.Paris@praha4.cz
Pukl Olgerd Ing. člen zastupitelstva Olgerd.Pukl@praha4.cz
Rejchrtová Alžběta Mgr. členka zastupitelstva - alzbeta.rejchrtova@praha4.cz
Rejchrtová Petra Mgr. členka zastupitelstva petra.rejchrtova@praha4.cz
Růžička Ondřej Ing. člen zastupitelstva ondrej.ruzicka@praha4.cz
Slanina Jan Mgr. člen zastupitelstva Jan.Slanina@praha4.cz
Svatá Jana členka zastupitelstva Jana.Svata@praha4.cz
Svoboda Josef Ing. Ph.D. místostarosta 261 192 104 10.23 josef.svoboda@praha4.cz
Sýkorová Vladimíra Bc. členka zastupitelstva Vladimira.Sykorova@praha4.cz
Štěpánek Petr Mgr. CSc. člen zastupitelstva petr.stepanek@praha4.cz
Vácha Filip neuvolněný člen rady 261 192 540 10.15 filip.vacha@praha4.cz
Vansa Tibor Mgr. člen zastupitelstva Tibor.Vansa@praha4.cz
Vlach Josef člen zastupitelstva Josef.Vlach@praha4.cz
Wurmová Ivana Ing. členka zastupitelstva ivana.wurmova@praha4.cz
Ziegler Zdeněk člen zastupitelstva Zdenek.Ziegler@praha4.cz
Zicha Lukáš Mgr. člen zastupitelstva lukas.zicha@praha4.cz
Zykánová Jitka Ing. členka zastupitelstva - - jitka.zykanova@praha4.cz

1



Vloženo: 13.11.2020 – Vít Drbal   |   Zveřejněno: 13.11.2020 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 13.11.2020 – Vít Drbal
Vytisknout